به گزارش افکارنیوز،

شب گذشته برنامه «خندوانه» حال و هوای متفاوتی داشت. جوان شادی برنامه «خندوانه» را به مردم تهران تقدیم کرد  

 

شب گذشته مهدی یراحی خواننده پاپ مهمان برنامه بود.

 

یراحی در ابتدا درباره حضور خود در عرصه موسیقی گفت: دوران مدرسه بیشتر در گروه سرود شرکت می‌کردم اما خودم به کارگردانی علاقه داشتم. کارهای کارگردان های بزرگ را دنبال می کردم و به فکر ساختن فیلم بودم اما چون امکانات زیادی می‌خواست دنبال نکردم. به خاطر ته صدایی که داشتم، خوانندگی را انتخاب کردم.  

 

خواننده تیتراژ «ماه عسل» در خصوص حضور در تهران و ویژگی‌های اخلاقی خود عنوان کرد : از سال 80 به تهران آمدم. به دلیل جنوبی بودنم، خیلی به مهمان و مهمانی علاقه دارم. بیشتر اوقات خانه ما پر از مهمان است.  

 

در بخشی از برنامه، خش‌دار شدن صدای رامبد جوان، باعث شد یراحی خاطره ای را تعریف کند. او گفت: سه سال پیش صدایم دچار مشکل شد. زیاد جدی‌اش نگرفتم. تا اینکه یکی از دوستان تئاتری‌ام دکتری را به من معرفی کرد. آن دکتر به من گفت، به دلیل اینکه پلیپ حنجره داری، یک سال نمی‌توانی بخوانی! من با تلاش خودم والبته دستور پزشک دو ماه دوره درمان را گذراندم و توانستم دوباره به عرصه موسیقی بر گردم.

وی ادامه داد: یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز این اتفاق، این بود که صدایم را گرم نمی‌کردم و همین امر باعث شده بود صدایم خش‌دار شود .

 

وی در خصوص ویژگی‌های خوب خود اظهار داشت: من تو هیچ چیزی ادعا نمی‌کنم اما حالا که شما پرسیدید می‌گویم که در رفاقت و آشپزی ادعا دارم! همیشه در رفاقت سعی می‌کنم، تکلیف خودم با دوستم مشخص باشد. دوستانم همیشه به من لطف دارند و در لحظات سخت کنارم بودند.

 

بعد از یک رفت و برگشت رسانه‌ای، رامبد جوان از مهران غفوریان دعوت کرد که به مناسبت تولدش کیکی تدارک دیده بودند .غفوریان هم استند آپ کمدی خود را پیرامون خاطرات و اتفاقات تولدش اجرا کرد.

 

در بخش دیگر برنامه «جناب‌خان» با لباس جنوبی در قاب دوربین جای گرفت.

 

یراحی به خاطر همشهری بودن با «جناب‌خان»، به او پیشنهاد داد که با هم آلبوم عربی - فارسی جمع‌آوری کنند.  

وی ادامه داد: به خاطر اینکه به خوانندگی علاقه داری، باید بدانی که جنوبی‌ها به سختی دختر به خواننده می‌دهند. پس باید بین «احلام» و «شهرت» یکی را انتخاب کنی!

 

«جناب‌خان» به خاطر حضور یراحی در برنامه، یک‌ آهنگ عربی خواند و آن را به همه جنوبی‌ها تقدیم کرد.