به گزارش افکارنیوز،
رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص ساخت فیلم جدیدش گفت: سال ها بازی می کردم و دلم می خواست در همان حوزه بازیگری فعالیت داشته باشم و علاقه ای هم به کارگردانی نداشتم اما در بخش دفاع مقدس چند سال پیش دو سه کار داشتم که پروانه ساخت هم گرفت اما به دلیل نبود سرمایه منصرف شدم.

وی ادامه داد: اما در حال حاضر فیلمنامه یک کار اجتماعی به نام "پلک" را آماده دارم که می خواهم آن را کارگردانی کنم.

بازیگر فیلم "دکل" افزود: پلک را سال 91 نوشتم و امسال به صرافت ساخت آن افتادم. پروانه ساخت فیلم صادر شده و در حال راه اندازی مقدمات پیش تولید اثر و به امید خدا شروع فیلمبرداری آن در اوایل آبان خواهد بود.

ایرانمنش داستان پلک را اینگونه بازگو کرد: در این فیلم به مشکلات اجتماعی می پردازم و در عین حال به حل آن هم نگاه می کنیم و نمی خواهم چیزی را بزرگ جلوه بدهم. مهم برای من تلنگری است که آدمها را به فکر کردن وادار کند.

ایرانمنش در مورد انتخاب بازیگران اذعان کرد: در حال حاضر صحبت هایی را انجام دادم، که صد در صد نشده اما در این فیلم چهره جدیدی به نام مریم سعیدی معرفی خواهد شد و خودم هم به فراخور نقش در این فیلم نقش کوچکی را ایفا می کنم.

بازیگر فیلم "ترور" درخصوص نگاه به فروش فیلم خاطرنشان کرد: اگر بگویم به گیشه فکر نمی کنم که دروغ است، با توجه به زحمتی که دوستان می کشند و تلاشی که کردم فکر می کنم کاری خواهد بود که تماشاچی راضی از سالن بیرون آید.