به گزارش افکارنیوز،

 مصطفی خورسندی، مدیرعامل خانه مداحان اهل بیت(ع)، در گفت‌وگویی با ایکنا با اشاره به ماجرای ارائه چک‌های میلیونی به چهار مداح سرشناس کشور، گفت: کسی که تصویر این چک‌ها را منتشر کرده است نشان از این می‌دهد که غرض داشته است. مگر می‌شود فردی صورت چک را قبل از اینکه به فرد داده شود عکس گرفته باشد؟ این نشان می‌دهد که انتهای اینکار تخریب چهره نوکران خوب امام حسین(ع)، است.

وی افزود: مداحان ما دلسوزانه در دستگاه امام حسین(ع) زحمت می‌کشند و برای قشر جوان ‌جذابیت ایجاد کرده و الگو هستند. لذا اعتقادی ‌ به این موضوع ندارم که این‌کار اتفاق افتاده باشد و قطعا با هدف تلاش برای تخریب چهره نوکران امام حسین(ع) صورت گرفته است.

خورسندی با بیان اینکه عده‌ای در پی تخریب چهره مداحان و اساتید بزرگ ما در ذکر و ذاکری هستند، ادامه داد: ذاکرین ما شخصیت‌هایی هستند که با تمام وجود و خالصانه در حال تلاش برای نشر معارف اهل بیت(ع)، هستند و ان شاءالله این اقدام دشمنان راه به جایی نخواهند برد.

مدیرعامل خانه مداحان اهل بیت(ع)، تصریح کرد: به صورت قاطع مشخص است اینگونه حرکات برای تخریب تصور مردم از ذاکرین، بانک شهر و شهرداری تهران است. قطعا علاقه‌ سعید حدادیان، محمود کریمی، عبدالرضا حلالی و محمدرضای طاهری، نه تنها با این جوسازی کم نخواد شد بلکه صد‌ها برابر اضافه خواهد شد. ‌ سعید حدادیان هم این موضوع را تکذیب کرده و گفته است سالیان سال است که ‌ یک ریال هم از هیچ کس نگرفته‌ام.

وی دلیل انتشار تصاویر چک منصوب به مداحان را ضربه زدن به دستگاه امام حسین(ع) دانست و گفت: حضرت امام خمینی(ره) می‌فرمایند این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه‌داشته است و ذاکرین امام حسین(ع) به عنوان چهره‌های تاثیرگذار و رسانه‌های بی‌بدیل شیعه نقش موثری در هیئات دارند از اینرو دشمنان سعی می‌کنند بالاهای هیئت‌ها را بزنند.

خورسندی ادامه داد: بال‌های یک هیئت سخنران، مداح، رئیس هیئت و میان‌دار است و آنها به هر شکل که می‌توانند تلاش دارند به این چهره خدشه وارد کنند تا به اصل هیئت خسارت وارد کنند. آنها در تلاش هستند که لطمه را به هیئت و به باورهای قشر جوان و به ذاکرین با اخلاص اهل بیت(ع)،  بزنند که ان‌شاءالله نتیجه عکس خواهند گرفت و یقینا علاقه‌مندی قشر جوان ما به این عزیزان چندبرابر خواهد شد.