به گزارش افکارنیوز،

فرزاد موتمن کارگردان فیلم "شب های روشن"  از شروع تولید فیلم تازه خود خبر داد و گفت: فیلم "سراسر شب" را به زودی جلوی دوربین خواهم برد. این فیلم مضمونی کاملاً عاشقانه دارد و یا به نوعی درامی عاشقانه محسوب می شود.

وی شروع فیلمبرداری را منوط به مهیا شدن شرایط مالی دانست و افزود: به امید خدا فیلمبرداری "سراسر شب" را به زودی آغاز خواهیم کرد. همه چیز به جور شدن سرمایه برای آغاز فیلمبرداری بستگی دارد و به محض مهیا شدن شرایط مالی فیلمبرداری کلید می خورد.

کارگردان فیلم "سایه روشن" با ابراز تمایل برای حضور در فجر امسال تصریح کرد: اگر پروژه آغاز شود و فیلم برسد، آن را برای فجر امسال ارسال خواهیم کرد.

موتمن درباره عوامل حاضر در این اثر اینگونه بیان نمود: فعلاً زود است در مورد بازیگران صحبت کنم اما در خصوص لوکیشن های فیلم باید بگویم که فیلم کاملاً در تهران و کلاً در شب فیلمبرداری می شود.

این کارگردان سینما اولین تجربه فیلمنامه نویسی را لذت بخش توصیف نمود و ادامه داد: این فیلم نامه را بسیار دوست دارم چرا که برای اولین بار خودم دست به قلم شدم و خواستم چیزی را که تماماً دوست دارم به نگارش در بیاورم.

نامزد سیمرغ بهترین کارگردانی جشنواره فیلم فجر با اشاره به وجود رگه هایی از فیلم "شب های روشن" در این فیلم، خاطرنشان کرد: در فیلم "سراسر شب" اشاره هایی به فیلم "شب های روشن" خواهم داشت اما بازیگران حاضر در این فیلم متفاوت هستند.