به گزارش افکارنیوز،

مید نعمتی خواننده گروه پالت از انتشار نخستین آلبوم شخصی‌اش با نام «حرمان» با همکاری نوازندگان چهار گروه پالت، کامنت، داماهی و چارتار خبر داد و در مورد حضور نوازندگان این چهار گروه در نخستین  آلبوم تک نفره‌اش گفت: «حضور نوازندگانی از این چهار گروه براساس انتخاب من صورت نگرفت. همه این نوازندگان حرفه‌ای دوستان ما هستند که در گروه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و آلبوم «حرمان» حاصل نزدیک بودن نوع نگاه ما به یکدیگر و حال خوب ناشی از همدلی موزیسین‌های یک نسل و کمک آن‌ها به یکدیگر است.»

امید نعمتی ادامه داد: «شکل‌گیری این آلبوم به پنج سال پیش و انتشار قطعه «حرمان» براساس تصنیف قدیمی «مریم چرا؟» با موسیقی صادق تسبیحی و صدای من برمی‌گردد که در فضای مجازی منتشر شد و به خوبی مخاطبان خود را پیدا کرد. ما فکر کردیم به این مخاطبان مدیون‌ایم و در نتیجه با همکاری سایر دوستانمان آلبومی در همان فضا ضبط کرده‌ایم که تا پایان سال جاری منتشر می‌شود.»

او در مورد فضای نخستین آلبوم تک نفره‌اش توضیح داد: «فضای آلبوم «حرمان» چندان شباهتی به هیچ کدام از کارهای گروه‌های کامنت، داماهی، چارتار و پالت ندارد و من نیز در این آلبوم آن خواننده‌ای نیستم که تاکنون در گروه پالت دیده‌اید.»

نعمتی در مورد زمان انتشار آلبوم سوم گروه پالت پس از «آقای بنفش» و «شهر من بخند» افزود: «در این لحظه فکر نمی‌کنم تا پایان سال موفق به انتشار آلبوم سوم گروه پالت شویم. ضبط این آلبوم به دلیل حساسیت‌هایی که در گروه وجود دارد طبق معمول زمان زیادی می‌برد و نمی‌توانم قول انتشار آن تا پایان سال را بدهم.»

او تصریح کرد: «احتمال منتشر شدن آلبوم تصویری گروه پالت تا پایان سال جاری بیش‌تر است. این آلبوم ترکیبی از کنسرت‌هایمان و چند موزیک ویدئویی است که تاکنون ساخته‌ایم و مردم بعضی از آن‌ها را دیده‌اند و بعضی را ندیده‌اند. امیدواریم انتشار این آلبوم تصویری آن دسته از علاقه‌مندانمان را که نتوانسته‌اند به کنسرت‌هایمان بیایند خوشحال کند.»