به گزارش افکارنیوز،

زارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» مهدی کرباسی در حاشیه پخش مستند شب‌نامه با اشاره به چگونگی اکران مستند گفت: اولین برنامه ‌مان این بود که این مستند را در دانشگاه شریف اکران کنیم که مسؤولین دانشگاه موافقت نکردند سپس به دانشگاه تهران رفتیم که مسؤولین دانشگاه به دلیل فشار از بیرون دانشگاه برنامه اکران را لغو کردند.

وی درخصوص علت لغو اکران این مستند گفت: شاید چون مطلب این مستند خلاف میل برخیها بود و آنها خوششان نمی‌آمد از این مستند استقبال نکردند. علت لغو ممکن است منافع خاصی اعم از منافع سیاسی، اقتصادی و... باشد.

کرباسی با اشاره به تعداد درخواستهای متعدد برای اکران این مستند گفت: تا به الان که یک هفته از اکران این مستند می‌گذرد 200 درخواست برای اکران آن داشته‌ایم و تا الان 30مورد اکران داشته‌ایم. درخصوص رایزنی برای پخش این مستند در صدا و سیما هم باید به این نکته اشاره کنم فعلا درحال مراحل صحبت برای اکران این مستند با2-3 شبکه تلویزیونی هستیم.

وی در انتهای سخنانش گفت: محوریت کار این مستند، سه عنوان بود که عبارت است از کرسنت-استاتور، سیامک نمازی و آتیه بهار. موضوعاتی که این مستند و مجموعه سفیر به آن پرداخته و می‌پردازد موضوعاتی هستند که پرداختن به آنها جسارت خاصی می‌خواهد که این ستودنی است و امیدواریم کماکان همین سیر را داشته باشیم.