به گزارش افکارنیوز،

ادگار رامیرز بازیگر ونزوئلایی فیلم «دست‌های سنگی» در فیلم جدید دیوید آیر با عنوان «درخشان» (Bright) و در نقش مقابل ویل اسمیت جلوی دوربین رفته است.

این تریلر فانتزی که متعلق به شبکه «نتفلیکس» است این روزها در لس آنجلس در حال ضبط است و جوئل ادگارتن و نومی ریپس از دیگر بازیگران پروژه جدید آیر هستند. داستان فیلم درباره یک انسان (اسمیت) و یک ارک (اسمیت) است که باید در محافظت از عصایی جادویی از پلیس‌ها، جنایتکاران و گروهی از موجودات ماوراء طبیعی پیشی بگیرند.
 
رامیرز بازیگر ونزوئلایی که امسال فیلم ورزشی «دست‌های سنگی» را بر پرده سینماها داشت، به گروه بازیگران «درخشان» فیلم جدید دیوید آیر پیوسته است. قرار است بازیگر 39 ساله در نقش موجودی افسانه‌ای به نام «کاندومره» ظاهر شود که در شعبه جادوی «اف بی آی» مشغول به کار است.
 
مکس لندیس نویسنده فیلم‌های «تاریخچه» ساخته جاش ترانک و «ویکتور فرانکشتاین» نگارش سناریوی «درخشان» را به عهده داشته که تا امروز جزییات بسیار کمی درباره خط داستانی آن منتشر شده است. او به زودی فیلم «طلا» با بازی متیو مک‌کاناهی را در نوبت اکران دارد که از 25 دسامبر (چهارم دی) توسط «واینستاین کمپانی» در سینماهای امریکای شمالی روی پرده دارد.
 
آیر که امسال فیلم موفق «جوخه انتحاری» را با همکاری «برادران وارنر» روی پرده داشته، این‌بار به سراغ سوژه‌ای فانتزی ماورایی رفته که برای اکران در سال 2017 آماده می‌شود.