به گزارش افکارنیوز،

الهام پاوه نژاد تنها بازیگر و کارگردان نمایش «کافه پولشری» به نویسندگی آلن وتز و ترجمه اصغر نوری عنوان کرد: این نمایش قرار است از فردا شب(177 فروردین ماه) در  کافه تریای سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز شود. متن نمایش کافه پولشری سه یا چهار سال پیش ترجمه شده بود و قرار بود اجرا شود اما امسال ارائه و مجوز برای آن داده شد.

پاوه نژاد اظهار داشت: قصه درباره یک زنی است که کافه‌ای را به تنهایی اداره می‌کند قرار بر این شد با مشورت مدیریت تئاتر شهر و دوستان کافه برای نمایش آماده شود چرا که فضای کافه بسیار نزدیک تر برای ارتباط با مخاطب بود و خود فضا به جلو رفتن کار کمک می‌کرد.

وی درباره تمرین این نمایش گفت: قرار بود اسفند نمایش اجرا شود که به دلیل مصادف شدن با کار محمد حامدی ترجیح دادیم با تمرکز بیشتر بعد از عید اجرا کنیم که امیدواریم مورد نظر مخاطبان قرار بگیرد و بنابراین من حدود یک ماه تمرین داشتم.

این بازیگر سینما و تئاتر اظهار داشت:‌ نمایش کافه پولشری تک پرسوناژ و با مونولوگ است طبیعتا مونولوگ 50 دقیقه ای کار دشواری است حدود 9 ماهی است که تمرکز کرده‌ام اما به طور جدی از اسفند ماه و چند روزی هم در ایام عید کار کردم.

وی همچنین توضیح داد: خوشبختانه موضوع کار به دغدغه‌های امروز و روابط انسان‌ها،‌تنهایی افراد مربوط می‌شود و برای مخاطب می‌تواند نزدیک باشد در حقیقت یک عاشقانه آرام در نمایش به همراه دغدغه‌های روزمره انسان امروز جریان پیدا می‌کند.

کافه پولشری با اجرای الهام پاوه نژاد از فردا ، هر شب (17 فروردین ماه) ساعت 18 به مدت 50 دقیقه در کافه تریای سالن اصلی تئاتر شهر اجرا می‌شود.