به گزارش افکارنیوز،
مجید سعیدی بازیگر سریال تلویزیونی "نفس"، گفت: هم اکنون مشغول ایفای نقش در دو سریال هستم که یکی از آن ها سریال "نفس" به کارگردانی جلیل سامان است.
 
وی ادامه داد: درحقیقت سریال "نفس" پیش از سریال "ارمغان تاریکی" قرار می گیرد به این معنا که این اثر را کامل می کند.
 
مجید سعیدی بازیگر
 
سعیدی تصریح کرد: من ، امیر آقایی و سوداب بیضایی از سریال "ارمغان تاریکی" همچنان با این پروژه همکاری می کنیم و من نقش کاکاوند را که همان نقشی بود که پیشتر آن را ایفا می کردم را، جلوی دوربین می برم.
 
وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: البته در سریال "نفس"  یکسری وجوه جدید به این شخصیت اضافه شده که به لحاظ کاراکتر مورد نظر، همان شخصیت ترسیم شده ای که در سازمان مجاهدین فعالیت می کند را رقم بزند.
 
بازیگر سریال تلویزیونی "سرزمین کهن" یادآور شد: وقتی مخاطب سریال "ارمغان تاریکی" و همچنین سریال "نفس" را تماشا کند، متوجه می شود که این اثر در واقع مکمل "ارمغان تاریکی" به شمار می رود.
 
وی توضیح داد: اگر به لحاظ کلیات به سریال "نفس" نگاه کنیم متوجه می شویم که این اثر به شکل دقیق مکمل "ارمغان تاریکی" است اما وقتی به جزئیات نگاه کنیم، تغییر بازیگران ، حضور تعدادی بازیگر جدید و نگاه داشتن مخاطب بین زمین و هوا را احساس می کنیم که از موارد تفاوت این سریال با " ارمغان تاریکی" است.
 
سعیدی همچنین گفت: در کل مخاطب یک ربط عجیب و غریب بین این دو سریال را پیدا می کند.
 
مجید سعیدی بازیگر
 
وی تصریح کرد: حدود 80 درصد از این سریال ضبط شده است و با توجه به اینکه بنده و چند بازیگر دیگر به تازگی به این پروژه اضافه شده ایم، فکر می کنم تصویربرداری تا دو ماه آینده ادامه پیدا کند.
 
این بازیگر عرصه تلویزیون اظهار  کرد: با توجه به اینکه سریال "ارمغان تاریکی" در سال پخش خود خیلی مورد استقبال قرار گرفت و با در نظر داشتن  اینکه حساسیت جلیل سامان در روند کارهای تولیدی خود بسیار بالا است، تصور می کنم سریال "نفس" با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.
 
وی یادآور شد: با توجه به مواردی که از تدوینگران شنیده ام، سریال "نفس" به لحاظ ساختار و همچنین نوع کارگردانی از " ارمغان تاریکی" هم بهتر شده است.
 
بازیگر سریال "نفس" خاطرنشان کرد: تصور می کنم امکان پخش سریال "نفس" زودتر از دهه فجر وجود دارد چرا که بسیاری از آثار با موضوعاتی اینچنینی، در مناسبت هایی غیر از دهه فجر روی آنتن می رود.