به گزارش افکارنیوز،

 بهناز جعفری بازیگر کشورمان  در پایان یک نشست خبری، با توهینی فراوان در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره فیلمی که در آن بازی کرده و شباهت دیالوگ نویسی آن به فیلم های کیمیایی گفت: این قبیل صحبت‌ها کمی تقصیر جامعه منتقدان و مردم ماست که به دلیل عدم آگاهی و شناخت و تنبل بودنشان همه چیز را گردن فردی دیگر می اندازند.  متاسفانه مثل همین نشستی که من در آن نشستم که هیچ بار شناخت و تحلیلی در شماها وجود ندارد!


وی افزود: یعنی همه شما افرادی هستید که پیش پا افتاده ترین سوال ها را برای به چالش کشاندن ما بازیگرهایی که یکسال زحمت کشیدیم، ندارید و یکسری سوال کسالت آور دارید!  


جعفری در ادامه صحبت های نامناسب خود گفت: من فکر می‌کنم این موضوع به دلیل عدم سواد و عدم شناخت منتقدین ماست. یعنی منتقدان ما در جایگاهی ننشسته اند که واقعا منتقد باشند و بتوانند به درستی ما را نقد کنند. چون الگویشان یکسری آدم‌ها مثل فراستی هستند! شما وظیفه دارید سوال کنید و من اگر اطلاعاتی داشته باشم جوابش را می دهم! 

  
وی در ادامه توهین های خود در پاسخ به خبرنگاری، بیان داشت: نقد و بررسی یعنی چه؟ آقای خمار!


خبرنگار مربوطه گفت: من خمار نیستم و جعفری باز هم ادامه داد: نه انگار یه چیزی انداختی بالا!  


وی ادامه داد: فقط بلدید بگویید به ما بی احترامی می کنید! این از بی سوادی شماست. شما حتی برای خودتان هم سوال ندارید و همه تان صرفا یک کارمند هستید که برای کار آمدید اینجا!  

 

در ادامه خبرنگاری گفت: اگر همین بچه های رسانه نبودند، شما الان بهناز جعفری نبودید!


جعفری خطاب به خبرنگاران گفت: می خواهم نباشم صد سال! حتما من به واسطه شماها شدم بهناز جعفری! شما روزنامه نگاران فقط بلدید اعتراض های بی اساس کنید.