به گزارش افکارنیوز،
احسان خواجه امیری در جدیدترین سری فعالیت‌های موسیقایی خود قطعه‌ای را با عنوان "قلب ساعتی" منتشر کرده است.
 
میلاد بابایی آهنگسازی این قطعه را انجام داده و مهدی ایوبی نیز ترانه "قلب ساعتی" را سروده است. تصویر خواجه امیری بر روی پوستر جدیدترین تک قطعه خود نیز متفاوت با دیگر آثاری است که تاکنون از این هنرمند منتشر شده است.

 

معین راهبر این قطعه را تنظیم کرده و احسان نی‌زن و فرشید ادهمی در روند تولید آن به ترتیب ویلن و گیتار نواخته اند. همچنین آرش پاکزاد نیز این اثر را میکس و مسترینگ کرده است.

 

 
احسان خواجه امیری در شهریور ماه سال گذشته جدیدترین آلبوم موسیقی خود با عنوان " سی سالگی " را منتشر کرد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان این هنرمند رو به رو شد.
 
آلبوم " سی سالگی " از ۱۱ قطعه به نام‌های، «آخر همون شد»، «یه روزی میاد»، «جاذبه»، «جاده‌ای که ساخته بودم»، «بی تفاوت»، «نفس»، «آرزو کن»، «بعد تو»، «کاری کردی» و «درد عمیق» تشکیل شده است. 
 
احسان خواجه امیری در آلبوم «سی سالگی» در زمینه ترانه، با ترانه سرایانی همچون روزبه بمانی، عاطفه حبیبی، پویان بوترابی، زهرا عاملی و زنده یاد افشین یدالهی همکاری داشته است.
 
خواننده آلبوم "سلام آخر" در طول سال هایی که فعالیت موسیقایی داشته، با زنده یاد افشین یدالهی همکاری‌های متعددی داشته که بسیاری از تیتراژهای موفق این خواننده از جمله " برای آخرین بار" نمونه‌ای از این آثار است.
 
آخرین برگ از همکاری زنده یاد افشین یدالهی و احسان خواجه امیری در جدیدترین آلبوم این خواننده رقم خورد و باعث شد قطعه «آرزو کن» با استقبال ویژه‌ای از سوی علاقمندان موسیقی پاپ رو به رو شود.