به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "باز شده" به کارگردانی "مایکل اپتد" 1 سپتامبر 2017 اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

این فیلم درباره عملیات ضد خرابکاری یک گروه تروریستی در لندن است که قصد حمله بیولوژیک به مردم را دارند. دو مامور عملیاتی رد گروه را گرفته و در راه مبارزه با آنها با خطرات بسیاری روبرو می‌شوند.

اولاندو بلوم

باز شده فیلمی در ژانر اکشن و هیجانی بوده ک ه فیلمنامه آن توسط "پیتر اوبرایان" نگاشته شده و لاین گیتس پخش آ را در سینماهای جهان بر عهده گرفته است.

نومی راپاس، اورلاندو بلوم، مایکل داگلاس، تونی کولت و جان مالکویچ از جمله بازیگران مطرحی هستند که در فیلم باز شده به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اولاندو بلوم

اورلاندو بلوم به تازگی فیلم "دزدان دریایی کارائیب" را روی صحنه داشته که استقبال خوب مخاطبان روبرو شده بود. فیلم سینمایی "دزدان دریایی کارائیب "مرد مرده سخن نمی‌گوید" تاکنون توانسته به فروش جهانی 750 میلیون دلار دست پیدا کند.

 
دزدان دریایی کرائیب
 
دزدان دریایی کارائیب همچنین توانست نسبت به نسخه قبلی این فیلم در سال سال 2011 که 4.4 میلیون دلار فروخته بود افتتاحیه موفق‌آمیزتری را تجربه کند.
 
این فیلم ادامه‌ای بر فرانچایز یا سری فیلم‌های موفق دزدان دریایی کارئیب بوده و علاوه بر جانی دپ، بازیگر مطرح دیگری همچون "خاویر باردم" در آن نقش آفرینی می‌کند.

کاپیتان سالازر که دشمن قدیمی جک اسپارو می باشد، موفق می شود از مثلث برمودا خارج شده و به قتل عام دزدان دریایی اقدام نماید. اما زمانی که جک اسپارو تصمیم به مقابله با او می گیرد.

جانی دپ، خاویر باردم، اورلاندو بلوم، استیفن گراهام، برنتون توایتس و جفری راش از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.