به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "ستاره‌ای متولد می‌شود" به کارگردانی "بردلی کوپر" و تهیه کنندگی "کلینت ایستوود" اکران بین‌المللی خود را از 18 می 2018 از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

این فیلم در ابتدا قرار بود در زمستان 2018 اکران شود اما امروز سازندگان اثر با اعلامیه ای تغییر زمان این فیلم را خبر دادند. به احتمال فراوان این تغییر زمان به حضور فیلم بردلی کوپر در اسکار 2019 خواهد انجامید.

بردلی کوپر در نقش جکسون ماین، استفانی گرمانوتا در نقش اِلی، سم الیوت در نقش بابی و دیو چاپلز در نقش ناد در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. کوپر علاوه بر کارگردانی نقش اول فیلم را نیز بر عهده دارد.

ویل کوپر، اریک راث، ویل فیترز و خود بردلی کوپر گروه نویسندگان فیلمنامه این اثر را تشکیل می‌دهند و این فیلمنامه را بر اساس رمانی نوشته ویلیام ولمن به روی کاغذ آورده‌اند.

بردلی کوپر

فیلمبرداری این اثر از آوریل 2017 آغاز شده و تا اواخر امسال ادامه دارد. ایستوود که سابق بر این در فیلم تک تیرانداز با بردلی کوپر همکاری داشته سابقه خوبی از کار با وی داشته است.

این اولین تجربه کوپر و ایستوود در زمینه آثار موزیکال بوده و "ستاره تازه‌ای متولد می‌شود" در ژانر موزیکال، رمانتیک و داستانی ساخته خواهد شد.