به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "کشتن گوزن مقدس" ساخته "یورگوس لانتیموس" 3 نوامبر 2017 اکران بین‌المللی خود را در امریکای شمالی آغار خواهد کرد.

این فیلم پیش از اکران اصلی در جشنواره فیلم کن افتتاح و در بخش مسابقه هفتادمین جشنواره فیلم کن برنده جایزه مشترک بهترین فیلمنامه شد.

به تازگی جدیدترین مجموعه تصاویر این فیلم مرموز توسط سازندگان آن منتشر شده است. این فیلم داستان جراحی را روایت کند که بعد از یک عمل جراحی زندگی‌اش دچار طغیان می‌شود.

وی پس از نجات جان بیماری نوجوان درگیر اتفاقاتی ناخواسته می‌شود، زیرا بیمارش بعد از بازگشت به نزد خانواده‌اش رفتارهای شیطانی بروز می‌دهد.

در این فیلم بازیگران مطزحی همجون کالین فارل، نیکول کیدمن، رافی کسیدی، بیل کمپ و آلیسیا سیلورستون به ایفای نقش خواهند پرداخت.

کارگردانان غیر انگلیسی زبان کمی در جهان هستند که توانایی ساخت یک فیلم موفق به زبان انگلیسی را داشته باشند و لانتی‌موس یکی از آن‌هاست.

 

کشتن گوزن مقدس

بعد از موفقیت فیلم "خرچنگ" که جایزه کن را برای او به همراه داشت، این بار با تریلری روانشناسانه و با حضور ستارگانی مثل کالین فارل و نیکول کیدمن به سینماها می‌آید.

کارگردان این فیلم پیش از این ساخت فیلم موفق "خرچنگ" را در کارنامه داشته است. "خرچنگ" برنده جایزه ویژه هیات داوران جشنواره کن 2015 شد و "دندان سگ" اثر دیگر لانتیموس جایزه بخش نوعی نگاه کن 2009 را دریافت کرد. او برای این فیلم نامزد بخش اسکار خارجی‌زبان هم شده بود.