به گزارش افکارنیوز،

مسعود تکاور نویسنده و کارگردان «بالن» درباره تغییر نام فیلم گفت: نام حال حاضر فیلم اشاره به بالن قطعه ای آزمایشگاهی دارد که در این فیلم نشانی برای تولید مواد مخدر صنعتی بوده است، اما با اهداف سینمایی و با نگاه ویژه ای که خود فیلم دنبال می کند نام جدیدی را انتخاب کرده و پیشنهاد تغییر نام فیلم را به وزارت ارشاد داده ایم.

وی افزود: به دنبال اسمی برای فیلم بودم که آلام و مصایب آدم ها در استفاده از مواد ویرانگر مخدر به ویژه انواع جدید و صنعتی که گوشتخوارهای صنعتی هستند، بیشتر نمود پیدا کند و در عین حال جذابیت های سینمایی هم برای مخاطب حفظ شود.

تکاور درباره روند تصویربرداری فیلم «بالن» گفت: از پیشرفت تصویربرداری فیلمم راضی هستم. ما هر روز در یک لوکیشن جدید بودیم تا بیننده در هر سکانس با تصاویر و فضای جدید روبرو شود و این گرچه برای عوامل سخت و خسته کننده بود اما اثر را تبدیل به فیلمی با ریتم خوب و با جذابیت بصری بهتر می کند.

 

وی درباره ژانر فیلم «بالن» توضیح داد: این فیلم از نوع فیلم های حادثه ای در سینما خواهد بود که هرچه پیش می رویم نبض فیلم و داستان تندتر می شود.

تکاور درباره روند پس از تولید گفت: مراحل پس‌تولید فیلمم را سختگیرانه پیش می برم و برای هر قسمت شامل صداگذاری و تدوین و ویژوال های فیلم برنامه دقیق دارم.

از بازیگرانی که در فیلم سینمای «بالن» ایفای نقش کردند می توان به  کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی و... اشاره کرد.