به گزارش افکارنیوز،

جمال شورجه نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون درخصوص آخرین مراحل از چگونگی ساخت پروژه موسی (ع) گفت: درباره مجموعه تلویزیونی موسی (ع) هنوز هیچ رشدی صورت نگرفته و همچنان در حال چانه زنی برای جذب سرمایه و ثبت قرارداد اثر هستیم.

وی در همین راستا ادامه داد: البته گروه تولید به کار خود ادامه داده و مراحل نگارش و بازنویسی این پروژه همچنان ادامه دارد. تمامی گروه منتظر هستیم تا به محض ثبت قرارداد با تلویزیون فاز اجرایی را آغاز کنیم.

تهیه کننده فیلم سینمایی "نفوذی" درخصوص نحوه انتخاب بازیگران این سریال اضافه کرد: به جز مصطفی زمانی که حضورش از قبل قطعی شده برای انتخاب سایر بازیگران کارگروهی از افراد متخصص تشکیل خواهیم داد که بتوانیم بهترین های بازیگری را در این مجموعه داشته باشیم.

وی ملاک خود برای انتخاب بازیگر را اینگونه توصیف کرد: ملاک اولیه من برای انتخاب یک بازیگر در ابتدا توانمندی بازیگر و توانایی ایفای نقش مورد نظر است. اخلاق مداری و قدرت درک و لمس مباحث دینی و اعتقادی از دیگر الگوهای اصلی من است.

شورجه با اشاره به انتخاب غلط برخی بازیگران برای ایفای نقش در آثار خاطرنشان کرد: من مثل برخی لابی در میهمانی‌های شبانه ندارم تا بتوانم از آن طریق بازیگران خود را انتخاب کنم و در اصل هیچ اعتقادی به این نوع بازیگران و این نوع چیدمان بازیگری هم ندارم.