به گزارش افکارنیوز،

مجله تلویزیونی 57 برنامه ایست برای کسانی که تمایل دارند در باره تاریخ معاصر ایران و اندیشه انقلاب اسلامی بیشتر بدانند، در این برنامه نادرطالب زاده و میهمانانش به روایت های گزیده ای در این باره می پردازند.

در فصل دوم این برنامه تلویزیونی ویژه نامه ای برای سالگشت تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 تدارک دیده شده است، که با عنوان «انقلابی دیگر...» بر روی آنتن می رود.

در قسمت نخست فصل دوم57، به گفتگو در باره نقش زنان عضو دانشجویان پیرو خط امام(ره) در تسخیر لانه جاسوسی پرداخته می شود، در این برنامه که ساعت 20 پنج شنبه 11 آبان از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود، معصومه نورمحمدی و فائزه مصلحی حضور خواهند داشت.

در قسمت دوم این فصل از برنامه 57، به بازخوانی اسناد محرمانه به دست آمده از سفارت وقت آمریکا(لانه جاسوسی) در گفتگو با حسین شیخ الاسلام از دانشجویان تسخیر کننده لانه و مشاور کنونی وزیر امور خارجه و بررسی عمق مداخله ایالات متحده در امور داخلی ایران پرداخته می شود. این قسمت ساعت 20 شنبه 13 آبان بر روی آنتن می رود.

همچنین در این برنامه فرانسیس آنتونی بویل (francis anthony boyle) استاد حقوق دانشگاه ایلونویز آمریکا بصورت اسکایپ در گفتگو مشارکت خواهد داشت.

فصل اول 57 به مناسبت هفته دفاع مقدس و در 6 قسمت در این ایام از قاب تلویزیون پخش شد.

برنامه تلویزیونی 57 کاریست از گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی با همکاری شبکه پنج سیما که نادر طالب زاده اجرا و سردبیری و رضا جوهرچی تهیه کنندگی آن را برعهده دارند، در کانال @IRIB57 می توانید تصاویر این برنامه را تماشا و گزیده متون برنامه 57 را مطالعه کنید.