به گزارش افکارنیوز،

بسیج رسانه ملی درصدد است به جهت اطلاع رسانی هرچه بهتر برنامه‌های هفته‌ بسیج، به پوشش برنامه‌های مختلف این سازمان بپردازد. از جمله‌ این برنامه‌ها می‌توان به پوشش تجدید میثاق هزار نفر از بسیجیان طرح ولایت با آرمان‌های امام در مرقد امام (ره)، همایش مدرسه عشق در لانه جاسوسی و همایش انقلابیون جوان در دانشگاه تهران اشاره کرد.

پوشش دیدار فرماندهان بسیج با مراجع تقلید در قم، همایش جهادگران علم و فناوری در دانشگاه امیرکبیر و همایش گفتمان مقاومت و استکبارستیزی از دیگر برنامه‌هایی است که بسیج سازمان صدا و سیما مسئولیت خبررسانی آنها را به عهده دارد.

تولید و پخش پنج قسمت جدید از برنامه تلویزیونی «57» در قالب فصل سوم این برنامه نیز از دیگر فعالیت‌های آن سازمان است. برنامه تلویزیونی«57» کاری از گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی است که نادر طالب زاده اجرا و سردبیری آن را بر عهده دارد و با همکاری شبکه پنج سیما تولید و پخش می‌شود.

در این برنامه شاهد گفت‌وگوهای صریح نادر طالب‌زاده با چهره‌های شاخص فرهنگی و اجتماعی متناسب با مضمون و مسأله برنامه هستیم. همچنین بخش‌هایی از برنامه با حضور و مشارکت جوانان و نوجوانان درباره مسائل اساسی کشور و انقلاب اسلامی همراه است.

همچنین بسیج رسانه ملی مجموعه‌ای از آیتم‌های تولیدی را برای پخش در اختیار برنامه‌های تلویزیونی‌ شبکه‌های سیما همچون «فرمول یک»، «حالا خورشید»، «نگاه یک»، «با صبح»، «به خانه برمیگردیم»، «صبحی دیگر»، «تهران 20» و «همیشه خونه» قرار داده است.

نماهنگ «انتقام سخت» برگرفته از سخنان سردار حاج قاسم سلیمانی با موضوع حذف دائمی داعش نیز از آثار جدید بسیج رسانه ملی است که موسیقی و تنظیم این اثر توسط امید رهبران و خوانندگی این نماهنگ نیز توسط سینا دست خوش انجام شده است.

همچنین نماهنگ جدیدی از حامد زمانی به کارگردانی پویا بابایی تولید شده است که در هفته بسیج پخش خواهد شد. گفتنی است این نماهنگ به لزوم بازگشت فرهنگ بسیج به جامعه‌ امروز اشاره می کند.