به گزارش افکارنیوز،

فیلمبرداری فیلم سینمایی «بُهت» تازه‌ترین اثر عباس رافعی به تهیه‌کنندگی محمد نشاط که چندی پیش در تهران کلید خورد، به نیمه رسیده است و به گفته تهیه‌کننده، این اثر قطعاً به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد رسید.

محمد نشاط تهیه‌کننده فیلم سینمایی «بُهت» ضمن بیان این مطلب گفت: بیش از 50 درصد از فیلمبرداری «بُهت» به پایان رسیده است و مهتاب کرامتی، رعنا آزادی ور، علیرضا آقاخانی و محمدرضا رهبری جلوی دوربین محمود کلاری رفته‌اند. همچنین تدوین فیلم به صورت همزمان توسط مستانه مهاجر در حال انجام است.

این تهیه‌کننده سینما در ادامه با اشاره به روند رو به رضایت تولید این فیلم سینمایی اظهار داشت: عوامل سازنده «بُهت» اعم از تولید، تدارکات، صحنه، لباس، گریم و فیلمبرداری همگی با تلاش شبانه روزی خود سعی دارن، در زمان باقی مانده اثری در خور شأن سینمای ایران بسازند. در راس این تلاش ها همراهی و حضور محمود کلاری و عباس رافعی غنیمت است.

شایان ذکر است؛ گروه سازنده این فیلم سینمایی تاکنون در لوکیشن هایی همچون دانشکده تربیت مدرس، موزه تاریخ پزشکی ایران، کلانتری و ... حضور داشته اند و از فردا در یکی از بیمارستان‌های شمال تهران مستقر خواهند شد.

ساخت موسیقی این فیلم توسط فردین خلعتبری ادامه دارد و طی چند روز آینده صداگذاری آن توسط علی ابوالصدق آغاز خواهد شد.

«بُهت» با فیلمنامه‌ای از کارگردان و در ژانر اجتماعی ساخته می‌شود؛ در خلاصه داستان فیلم آمده است:

زوجی از قشر متوسط ایران امروز، پس از 20 سال فراق اکنون که همدیگر را یافته اند برای تحکیم این عشق، سرنوشت بچه هایشان را با زوجی از طبقه پایین جامعه گره می زنند، غافل از اینکه این آغازی برای فروپاشی هر دو خانواده است ...

برخی عوامل و دست اندرکاران بهت عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: عباس رافعی، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، مدیر تولید: امیر نشاط، صدابردار: بابک اردلان، طراح صحنه: محمدرضا میرزا محمدی، طراح لباس: رعنا امینی، طراح چهره پردازی: سودابه خسروی، تدوین: مستانه مهاجر، آهنگساز: فردین خلعتبری ، صداگذار: علی ابوالصدق.