به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "موضوع فانتوم" با بازی "دنیل دی لوئیس" پرافتخارترین بازیگر سینمای هالیوود به کارگردانی "پل توماس اندرسون" نقدهای ببسیار مثبتی را از آن خود کرده است.

این فیلم در سایت "متاکریک" امتیاز 94، سایت "روتن تومیتو" امتیاز 88 و در وبسایت imdb امتیاز بالای 9.2 را از آن خود کرده است.

بازیگر فیلم "لینکولن" در پروژه ای با موضوع تاریخچه مد در سال های 1950 لندن همکاری دوباره ای با "پل توماس اندرسون" را تجربه کرده و انتظار می‌رود آخرین اسکار را برایش به همراه داشته باشد.

موسیقی فیلم توسط یکی از اعضای گروه ریدیوهد، جانی گرینوود ساخته شد. این اولین باری بود که اندرسون برای فیلمبرداری فیلم خود به خارج از ایالات متحده سفر کرد و برای دومین بار ، بعد از خون به پا خواهد شد ، با دی-لوئیس همکاری می‌کند.

"دنیل دی لوئیس" پر افتخار ترین بازیگر مرد سینمای هالیوود بعد از پنج سال به سینما بازگشته و در آخرین فیلم خود به ایفای نقش پرداخته است.

"خون به پا می شود" نام فیلمی بود که در سال 2007 با همکاری مشترک دی لوئیس و اندرسون ساخته و جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برای دی لوئیس به همراه آورد.

"دنیل دی لوئیس" تاکنون پنج بار نامزد بهترین بازیگر مرد اسکار شده و سه بار برای فیلم های "لینکولن"، "خون به پا می شود" و "پای چپ من" موفق به دریافت مجسمه زرین شده تا به رکورد دار این جایزه مبدل شود.