به گزارش افکارنیوز،

رضا جودی تهیه کننده سریال "رنج پنهان" درباره آخرین مراحل تولید این سریال گفت: 50 درصد از مراحل تولید سریال "رنج پنهان" را پشت سر گذاشته ایم، فیلمبرداری تا 4 روز دیگر در ساختمان ساواک ادامه دارد و پس از آن به لوکیشن دیگری می رویم. 

وی افزود: "رنج پنهان" دارای لوکیشن های متعددی است و هر چند روز در یک نقطه فیلمبرداری انجام می شود. تدوین و صداگذاری این سریال همزمان با فیلمبرداری در حال انجام است و 50 درصد از امور فنی پروژه نیز تا امروز انجام شده است.

رنج پنهان

این تهیه کننده درباره بازیگران "رنج پنهان" اظهار کرد: کریم امینی، علی غلامی، مهدی سقا، مهربانو باطبی، سونیا اسماعیلی، جواد زیتونی، فرهاد روشن، مهران میرزایی، علی شجاع، مهرزاد حسینی، پانته‌آ میرفصیحی و بهنام تشکر از بازیگرانی هستند که تا کنون جلوی دوربین رفته اند.

جودی حضور بازیگران جدید در این مجموعه تلویزیونی خاطرنشان کرد: یک سری بازیگران جدید که شناخته شده هم نیستند به سریال "رنج پنهان" اضافه شدند و در کنار بازیگران پیشین ضبط  ادامه دارد. تمام تلاش خود را می کنیم که سریال برای دهه فجر به آنتن سیما برسد.

گفتنی است؛ سریال "رنج پنهان" به قصه چند دانشجو می پردازد و همزمان تصویری از گروه های مبارز و مسلح در زمان شاه به نمایش می گذارد. سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند.

"رنج پنهان" در ۲۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای ایام دهه فجر تولید می شود.

رنج پنهان

دیگر عوامل این سریال عبارتند از : تهیه کننده: رضا جودی، کارگردان: بیژن میر باقری، مدیر تولید: بهرام جلالی، جانشین تولید: حسین فیض آبادی، فیلمنامه: حسین تراب نژاد و مهدی حمزه ، براساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد، کارگردان : بیژن میرباقری، دستیار یک و برنامه ریز: سید علی هاشمی، منشی صحنه : فروغ غیاثوند، عکاس : سمیرا بختیاری و مشاور رسانه: مهناز رحیمی دانش.