به گزارش افکارنیوز،

پدرام کریمی درباره فعالیت های خود در عرصه هنر گفت: قرار بر این بود پخش فصل دوم برنامه "باغ ملی" به تهیه کنندگی احسان ارغوانی از 15 آذر ماه همزمان با ولادت پیامبر اکرم(ص) از شبکه دو پخش شود و حتی جعفری جلوه مدیر شبکه نیز خبر از پخش آن داده بود اما هنوز زمان پخش این برنامه مشخص نشده است.

وی درباره سریالی که در دست کار دارد خاطرنشان کرد: سریال "پرچین" را برای سیما فیلم با همکاری مهدی محمد نژادیان نویسنده فیلم سینمایی "گشت ارشاد" در حال نگارش داریم. فیلمنامه این سریال 30 قسمت است که قسمت اول آن نوشته شده و پیش بینی می کنم برای ماه مبارک رمضان سال آینده آماده شود. هادی نائیجی کارگردان و سعید سعدی تهیه کننده سریال تلویزیونی "پرچین" هستند.

گفتنی است؛ "باغ ملی" جنگ شبانه ای است که در فصل اول با آیتم های متنوع به موضوعات مختلف روز هر هفته به یکی از استان های کشور می پرداخت. اخبار روزانه به واسطه مهمانان و کارشناسان مورد بررسی قرار می گرفت. رنگ و لعاب موسیقی برنامه هم متفاوت از دیگر برنامه ها بود.

این برنامه همچنین در فصل اول با هدف کشف استعدادهایی که در سراسر کشور وجود دارند و به هر دلیلی امکانات ظهور و بروز را نداشته اند از جوانان با استعداد در زمینه های خوانندگی، مجری‌گری، عکاسی، تدوین، گزارشگری و مستندسازی دعوت کرد تا آثار خود در این زمینه ها را به برنامه "باغ ملی" بفرستند.

با توجه به فراخوانی که در فصل اول داده شد شرکت کنندگان زیادی در بخش های مختلف از جمله اجرا و خوانندگی پذیرفته شدند و در فصل دوم توسط مردم داوری می شوند. دکور برنامه تغییر پیدا کرده و بخش های متنوع زیادی به فصل دوم اضافه شده است.

در فصل دوم چهره های شناخته شده از عرصه های مختلف از جمله ورزشی، هنری و علمی به عنوان مهمان حضور دارند و همچنین داوران نیز در این برنامه به داوری مسابقه بخش های مختلف می پردازند، در کنار این تغییرات در برنامه نظرسنجی برای انتخاب برترین های بخش های مختلف گنجانده شده است.

پدرام کریمی در برنامه های آخر فصل اول برنامه "باغ ملی" حضور نداشت اما در فصل دوم دوباره اجرا را برعهده گرفت.

فصل دوم "باغ ملی" قرار بود 4 روز در هفته بعد از گفت و گوی ویژه اخبار شبانگاهی شبکه دو در ساعت 23:30 پخش شود.