به گزارش افکارنیوز،

محمود مقامی بازیگر تلویزیون و سینما درباره فعالیت های خود در عرصه هنر گفت: در فیلم سینمایی "گنج سرخ" مقابل دوربین رفتم و تا کنون 70درصد از مراحل فیلمبرداری انجام شده و تا 12 روز دیگر تولید به پایان می رسد.

وی افزود: "گنج سرخ" با موضوع زعفران در تربت حیدریه تولید می شود و قرار است که ابتدا برای نمایش در جشنواره‌های خارجی ساخته شود و بعد در تهران و جشنواره داخلی نمایش داده شود. کارگردانی آن را امید عشقی بر عهده داشته و بازیگرانی همچون یوسف مرادیان، سعیده عرب و آرش تاج در این اثر بازی می کنند. همچنین "اشک نرگس" به کارگردانی امیر عبداللهیان نیز پس از دو سال در دوم اسفند ماه اکران می شود.

این بازیگر به اثری که قرار است کارگردانی کند اشاره و اظهار کرد: یک تله فیلم به نام "کپی برابر جعل" را با نویسندگی مهدی تارخ و بازنویسی بنده در ژانر اجتماعی- پلیسی در مرحله پیش تولید دارم و تا 12 روز دیگر تولید آن شروع می شود. 70درصد از عوامل پشت دوربین انتخاب شده اند و در حال حاضر در مرحله انتخاب بازیگران هستیم اما هنوز هیچ بازیگری قطعی نشده است.

مقامی درباره مدت تولید "کپی برابر جعل" و پخش آن توضیح داد: یک هفته از شروع پیش تولید می گذرد و تا 12 روز دیگر تولید را آغاز می کنیم، فکر می کنم تولید این اثر 20 روز طول بکشد و پس از آن "کپی برابر جعل" را برای پخش به یکی از شبکه های سیما خواهیم داد و سپس در شبکه خانگی توزیع می شود.

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاداتی برای بازی داشتم و دارم اما چون در حال ساخت "کپی برابر جعل" هستم فعلا پیشنهادی را قبول نکرده ام اما پس از پایان تولید این اثر پیشنهادات را برای بازی می پذیرم.