به گزارش افکارنیوز،

جدیدترین فیلم سینمایی "ویل اسمیت" ستاره سینمای هالیوود با نام "درخشان" ار امروز اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را آغاز خواهد کرد.

این تریلر فانتزی که متعلق به شبکه "نتفلیکس" است این روزها در لس آنجلس در حال ضبط است و جوئل ادگارتن و نومی ریپس از دیگر بازیگران پروژه جدید آیر هستند. داستان فیلم درباره یک انسان (اسمیت) و یک ارک (اسمیت) است که باید در محافظت از عصایی جادویی از پلیس‌ها، جنایتکاران و گروهی از موجودات ماوراء طبیعی پیشی بگیرند.

ویل اسمیت

در این فیلم علاوه بر "ویل اسمیت"، "براندون لاورنس"، "نائومی ریپس"، "ادگار رامیرز" و "جوئل ادگارتون" از جمله بازیگرانی هستند که در درخشان به ایفای نقش پرداخته اند.

مکس لندیس نویسنده فیلم‌ها "تاریخچه" ساخته جاش ترانک و "ویکتور فرانکشتاین" نگارش سناریوی "درخشان" را به عهده داشته که تا امروز جزییات بسیار کمی درباره خط داستانی آن منتشر شده است.

ویل اسمیت

آیر که سال گذشته فیلم موفق "جوخه انتحاری" را با همکاری "برادران وارنر" روی پرده داشته، این‌بار به سراغ سوژه‌ای فانتزی ماورایی رفته و انتظار می‌رود با استقبال خوبی هم روبرو شود.

"ویل اسمیت" بازیگر مطرح سینمای هالیوود که فیلم "پسران بد" را در کارنامه دارد، این بار برای ایفای نقش "علاالدین" انتخاب شده است.