به گزارش افکارنیوز،

عروسک گردان "جناب خان" گفت: کلاه قرمزی برای نوروز 96 تولید شد تا از تلویزیون پخش شود ولی این اتفاق نیفتاد. امیدوارم مشکلات حل شود و این برنامه در نوروز 97 پخش شود اما وقتی قرار بر پخش بوده و این اتفاق نیفتاده به نظر می رسد هنوز مشکلات ادامه دارد.

مهدی برقعی عروسک گردان "جناب خان" و یکی از عروسک های جدید برنامه کلاه قرمزی که با یک عروسک جدید در این سری برنامه محبوب حضور دارد درباره آخرین اخبار پخش برنامه کلاه قرمزی در نوروز 97 گفت: خبر موثقی درباره زمان دقیق پخش کلاه قرمزی ندارم و همه خبرهایی که شنیده می شود من نیز می شنوم. من یک عروسک گردان هستم و از این که چه اتفاقی می افتد اطلاعی ندارم.

عروسک گردان سینما و تلویزیون درباره جزئیات سری جدید برنامه "کلاه قرمزی" اظهار کرد: عروسکی جدید به برنامه "کلاه قرمزی" اضافه شده که بسیار عروسک خوبی است اما اجازه ندارم و نمی توانم از جزئیات آن چیزی بگویم چراکه ایرج طهماسب باید در این خصوص توضیح دهد و همه چیز را می داند.

وی در خصوص بی نتیجه ماندن کارهایش چه در برنامه خندوانه و چه در برنامه کلاه قرمزی افزود: زحمات من در نتیجه اتفاقاتی که در این مدت برای عروسک های جناب خان و برنامه کلاه قرمزی افتاده بی نتیجه مانده است و این مسئله من را ناراحت می کند. امیدوارم که با رفع مشکلات در نهایت کلاه قرمزی از تلویزیون پخش شود.

برقعی درباره همکاری با ایرج طهماسب در برنامه کلاه قرمزی اظهار کرد: با این که سابقه همکاری با ایرج طهماسب را پیش از این نداشتم اما همکاری با او و فضای کار واقعا عالی بود. اولین بار است که در برنامه "کلاه قرمزی" حضور پیدا می کنم و چیزهای زیادی یاد می گیرم. در سری جدید کلاه قرمزی به گروه تولید اضافه شدم اما باید منتظر بمانیم تا نتیجه همکاری، فضای خوب کار و تاثیر آن بر مخاطب را ببینیم.

وی درباره حواشی برنامه کلاه قرمزی خاطرنشان کرد: کلاه قرمزی برای نوروز 96 تولید شد تا از تلویزیون پخش شود ولی این اتفاق نیفتاد. امیدوارم مشکلات حل شود و این برنامه در نوروز 97 پخش شود. وقتی قرار بر پخش بوده است اما این اتفاق نیفتاده به نظر می رسد هنوز مشکلات ادامه دارد.