به گزارش افکارنیوز،

مجتبی احمدی تهیه‌کننده «نگی که نگفتی» درباره اینکه این برنامه تلویزیونی که شب ها از شبکه دو پخش می شود تا چه زمانی روی آنتن خواهد بود، گفت: طبق نظر مدیران فعلا احتمال دارد این برنامه تا آخر امسال روی آنتن برود و به تازگی هم ما اتاق فکر جدیدی را با حضور بهزاد عادلی مدیرگروه اجتماعی شبکه تشکیل دادیم.

وی ادامه داد: در این اتاق فکر موضوعات جدیدی مطرح شد و بحث کردیم که اگر قرار باشد سال بعد هم برنامه را روی آنتن ببریم چه ساختار و محتوایی داشته باشیم.

احمدی اظهار کرد: دغدغه اصلی ما پایان امسال است و تصمیم داریم این روزها براساس جنس سوژه های خود برنامه را پیش ببریم.

وی با اشاره به سوژه های این هفته تصریح کرد: این هفته درباره آسیب شناسی فضای مجازی برای کودکان حرف می زنیم و برایمان جالب است که اعضای خانواده ها هر یک به طرز جداگانه ای با ما ارتباط برقرار می کنند.

این کارگردان تلویزیونی در پایان گفت: بخشی را دو هفته است که به برنامه اضافه کردیم که در آن مخاطب بیشتر درگیر سوژه ها شده است و ما طی آن سعی می کنیم با اقشار مختلف صحبت کنیم و با اضافه شدن این بخش براساس چالش ها و واکنش های مردم نسبت به سوژه هایی که مطرح می کنیم برنامه می سازیم و جلو می رویم که البته این نظرات و گفتگوهایی که با مردم داریم در اتاق فکر برنامه چکش کاری می شود.