به گزارش افکارنیوز،

نشست خبری فیلم سینمایی ''مغز‌های کوچک زنگ زده'' پنجمین فیلم هومن سیدی، دیشب برگزار شد.

نشست خبری فیلم سینمایی ''مغز‌های کوچک زنگ زده''، دیشب برگزار شد.

هومن سیدی، نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی، پیمان شادمانفر، مرجان اتفاقیان جزو حاضرین در مراسم نشست پرسش و پاسخ امروز بودند.

هومن سیدی در ابتدا گفت: ما قصد و نیتمان این نبوده که چیزی را سیاه نشان دهیم و انتهای فیلم اتفافا برای من کاملا امید بخش بود.

این کارگردان در ادامه افزود: سینما فقط موضوعات اجتماعی نیست و مستند صرف نیست، حقیقت گاهی آن چیزی که ما میبینیم نیست.

نوید محمدزاده بازیگر این فیلم در ادامه در ابتدا درباره مدل موهایش گفت:، چون بازیگرم می‌توانم بگویم گریم است. مدل مویم است از مرتبی خوشم نمی‌آمد و تغیرش دادم!

محمدزاده سپس در پاسخ به خبرنگاری که گفت: نقش‌های شبیه به هم است گفت: در هیچ کدام از نقش‌های این چند وقت اخیر نه فیزیکال، نه میمیک و نه هیچ چیز دیگری از نقش‌ها بهم شباهت ندارند.

لادن ژاوه وند دیگر بازیگر این فیلم هم در ادامه نشست خودش را معرفی کرد و گفت که در کمپ اعتیاد بوده و تازه ترک اعتیاد کرده است.

هومن سیدی، اما در ادامه کنایه‌ای به سفارشی سازان زد و گفت: این کارگردانانی که می‌توانند با پشتوانه دولتی فیلم بسازنند که اگر آن فیلم‌ها را من ساخته بودم زندانی می‌شدم بد نیست که اکنون از زندگی لادن فیلم بسازنند.

بعد از پایان وقت قانونی مراسم، یکی از خبرنگاران سعی در پرسیدن سوال داشت و با محمود گبرلو جدل لفظی پیدا کرد.

هومن سیدی، اما در انتها در اعتراض به اتفاق پیشامده گفت: امروز همه چیز آرام بود چرا سعی دارید تا حاشیه سازی کنید.

سیدی ادامه داد: انگار می‌خواهید روی دیگری نشان دهید، اگر می‌خواهید شلوغ کنید من هم می‌توانم.

خبرنگار، اما در ادامه پرسید فیلم شما شباهت زیادی به فیلم شهر خدا دارد، او هم با عصبانیت گفت: بله من متوجه حاشیه شدم و علت شلوغی را فهمیدم بله فیلم‌های من کپی از تمام فیلم‌هایی که شما دیده اید است!

پایان مراسم با گرفتن عکس سلفی همراه بود.