به گزارش افکارنیوز،

در پنجمین روز سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت، به ترتیب فیلم‌های «مغزهای کوچک زنگ زده»، «امپراطور جهنم» و «عرق سرد» روی پرده رفتند.

پس از نمایش فیلم هومن سیدی که با استقبال گسترده ای روبرو شد، نشست خبری آن با حضور اهالی رسانه که اکثر آنها با قصه فیلم همراه شدند و نظرات مثبت داشتند، پیش رفت. این نشست تقریباً با ریتم یکدست و بدون حاشیه پیش رفت تا اینکه در انتها به علت عدم مدیریت صحیح زمان از سوی مجری برنامه، به حاشیه کشیده شد؛ تا جایی که سیدی از پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران امتناع کرد و این اتفاق خوراک اهالی رسانه شد.

فیلم بعدی «امپراطور جهنم» اثر پرویز شیخ طادی بود که استقبال چندانی از آن نشد. در نشست خبری هم، عوامل آن نسبت به مصلحت اندیشی برخی مسئولان و کوتاه شدن زمان فیلم معترض بودند و همین موضوع باعث حاشیه شد.

فیلم «عرق سرد» سهیل بیرقی سومین فیلمی بود که در کاخ رسانه با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شد؛ اما نشست آن با حاشیه هایی همراه بود. این حاشیه ها شامل بحث های فمنیستی در مورد فیلم بود.

پس از آن، نیز برخی رسانه ها خبری مبنی بر شکایت مهدی توتونچی مجری تلویزیون  را از عوامل فیلم «عرق سرد» منتشر کردند که توسط وی تکذیب شد؛ او گفته است پس از دیدن فیلم تصمیمات لازم را خواهد گرفت.