به گزارش افکارنیوز،

تصویربرداری سریال «افسانه هزار پایان» به کارگردانی شهاب عباسی که از اواسط شهریور ماه در شهرک غزالی آغاز شده بود با اضافه شدن بازیگر جدید ادامه دارد، در این راستا مهران رجبی و مریم کاویانی در چند روز گذشته جلوی دوربین رفتند و بازی خود را آغاز کردند.

در ادامه تصویربرداری این سریال طنز شهرزاد کمالزاده در نقش «دلوپه» و در قالب نقش کمدی و حساس به مجموعه «افسانه هزار پایان» اضافه شده و از امروز بازی خود را آغاز می‌کند.

«افسانه هزار پایان» یک طنز موقعیت و کمدی فانتزی است که شهاب عباسی تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. این سریال به سرپرستی حسن وارسته و به قلم حمزه صالحی به نگارش درآمده است.

سریال «افسانه هزارپایان» داستان زندگی خانواده‌ای است که به بهانه تهیه جهیزیه عروسی راهی سفر می‌شوند اما با حمله راهزن‌ها به کاروان‌شان مسیر زندگی‌شان تغییر می‌کند.

از جمله بازیگران این مجموعه می توان به نسرین مقانلو، رامین راستاد، رضا توکلی، علی اوسیوند، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، رحیم نوروزی، مریم کاویانی، مهران رجبی، عزت الله مهرآوران، محمد نادری، شهرزاد کمالزاده، بیوک میرزایی، عزت‌الله رمضانی‌ فر، تورج نصر، ابراهیم شفیعی، کیمیا گیلانی، مرتضی رستمی، سوزان عزیزی، حامد تهرانی، حمید نیک نبرد، کیوان ملک مطیعی، سالار کریمخانی، افشین قدیمی، سارا والیانی، حسین میرزاییان، فرشته ترابی، آناهیتا خسروی اشاره کرد.

از عوامل دیگر این سریال می‌توان به تهیه کننده و کارگردان: شهاب عباسی، مجری طرح: مسعود انتظاری،مدیر تصویربرداری: عبدالله عبدی نسب،تدوین:حامدحسینی،مدیرصدابرداری:بابک اخوان ،مدیرتولید:علی محمودی،طراح صحنه ولباس:قاسم ترکاشوند،طراح چهره پردازی:بابک شعاعی،آهنگساز: حامد تهرانی، جلوه‌های ویژه: امیرسحرخیز ، دستیار کارگردان و برنامه ریز: فواد چاومه،مدیرتدارکات: بابک پیرهادی و مدیرروابط عمومی : آیدین نادری اشاره کرد.

مجموعه جدید و طنز ایرانی «افسانه هزار پایان» در ایام دهه فجر هر شب ساعت 21:45 از شبکه نسیم پخش و بازپخش آن روز بعد ساعت 19 از شبکه پنج خواهد بود.