به گزارش افکارنیوز،

مهران احمدی کارگردان فیلم سینمایی "مصادره" که امسال در جشنواره فیلم فجر رونمایی شده درخصوص تجربه اولین کارگردانی خود در عرصه سینما گفت: کارگردانی اتفاق بسیار سخت و عجیبی است. البته من تجربه کار با کارگردانان کار اولی بسیاری را داشته ام و همین باعث شده کمی تجربه داشته باشم اما با این وجود نمی شود از سختی های بسیار کار اولی بودن حرفی نزد.

وی در مورد داستان فیلم مصادره از لحاظ تاریخی افزود: من به عنوان یک انسان معمولی در نقطه ای ایستادم. فیلم مصادره به هیچ عنوان سیاسی نیست.

احمدی بازی رضا عطاران را کاملاً تازه خواند و ادامه داد: بازی رضا در مصادره به هیچ وجه تکراری نیست. وی زحمت بسیاری برای این نقش کشید. تمام بازیگران کمدی در جهان شخصیت ثابتی دارند اما سوال اصلی من این است که آیا بازی عطاران در دوران سالمندی در کدام فیلم تکرار شده است؟.

بازیگر سریال "پایتخت" درباره حضور نرگس آبیار به عنوان مشاور کارگردان در فیلم مصادره تاکید کرد: فیلم مصادره به نوعی طنز تلخ دارد. بخش کمدی بیشتر با من و بازیگران بود. به واسطه ویژگی های تکنیکی که نرگس آبیار دارند با افتخار از وی برای همکاری دعوت کردم.

مهران احمدی درباره احتمال اصلاحیه برای فیلم مصادره خاطرنشان کرد: از نظر من به هیچ وجه فیلم نباید اصلاحیه داشته باشد و چیزی هم ندارد که بخواهد اصلاح شود. اما اگر این اتفاق بیفتد خودم را روبروی وزارت ارشاد آتش می زنم.