به گزارش افکارنیوز،

رامتین خداپناهی بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت های خود گفت: یک ماه و نیم است که مقابل دوربین سریال "بانوی عمارت" به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد بازی می کنم و پنج ماه از تولید این سریال می گذرد.

وی در همین راستا افزود: تولید "بانوی عمارت" تا تیرماه ادامه خواهد داشت و تا امروز نزدیک به 50 درصد از آن فیلمبرداری شده است.

این بازیگر درباره موضوع "بانوی عمارت" و نقشش در آن اظهار کرد: بانوی عمارت یک عاشقانه ساده قجری است که در عصر ناصرالدین شاه روی می دهد و من نقش شخصیتی محوری با نام میرزا اسد شالچی را بازی می کنم.

خدا پناهی با اشاره به حضور بازیگران مطرح در بانوی عمارت بیان کرد: علیرضا شجاع نوری، پانته آ پناهی ها، شبنم فرشادجو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، فریدون سورانی، مریم مومن، مهری آل آقا و حسام منظور در این سریال بازی کرده اند و بازیگرانی نیز هم چون امیرحسین آرمان تاکنون جلوی دوربین نیامده اند.

وی درباره لوکیشن سریال "بانوی عمارت" توضیح داد: در حال حاضر فیلمبرداری در کاشان در حال انجام است و فکر می کنم تا هفته آینده گروه تولید به تهران بازگردد. به واسطه بکر بودن کاشان، عمارت اصلی فیلم در این شهر است و در این شهر ضبط شده است اما اتفاقات در تهران می گذرد.

 

بانوی عمارت

این بازیگر درباره فضا و شرایط کار در سریال "بانوی عمارت" عنوان کرد: تعامل عوامل با هم بسیار خوب است، شغل ما بازیگری است و از این راه امرار معاش می کنیم اما پروژه تامین مالی نمی شود، امیدوارم بودجه مالی این پروژه تامین شود.

خداپناهی درباره دیگر فعالیت هایش خاطر نشان کرد: یک سریال و دو فیلم برای بازی به من پیشنهاد شد که چون هفته ای دو روز در دانشگاه تدریس می کنم و سایر روزها را در حال بازی در بانوی عمارت هستم نتوانستم بپذیرم. "بانوی عمارت" کار سختی است و دیالوگ های پیچیده دارد بنابراین تصمیمم این است که ابتدا این سریال را به سلامت به پایان برسانم.

بانوی عمارت

گفتنی است، سریال "بانوی عمارت" به تهیه کنندگی مجید مولایی، کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و نویسندگی احسان جوانمرد محصول شبکه سه سیما است. فیلمبرداری این اثر در شهرهای تهران، کاشان و قزوین انجام می شود.