به گزارش افکارنیوز،

کنسرت گروه «شهرزاد» با عنوان «راز» به سرپرستی و آهنگسازی آذر زرگریان و خوانندگی بهادر صحت ساعت ۲۰ روز شنبه ۱۲ اسفند در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

آذر زرگریان درباره این اجرا توضیح داد: کنسرت «راز» در دو بخش برگزار می‌شود. بخش اول در دستگاه ماهور و آواز اصفهان است که اشعار تصنیف‌ها از سیمین بهبهانی، شفیعی‌کدکنی، هوشنگ ابتهاج و عطار نیشابوری انتخاب شده است. در بخش دوم نیز قطعاتی درمایه‌ دشتی و نوا به مخاطبان ارایه می شود.

وی پیرامون انتخاب نام اجرا بیان کرد: انتخاب  نام «راز» برای کنسرت گروه «شهرزاد» به دلیل اجرای تصنیفی است که شعر آن از فروغ فرخزاد است که در آغاز بخش دوم اجرا می‌شود. تک نوازی عود و تنبور، نی و تار، اجرای گروهی قطعه‌ای از استاد حسن کسایی، تصنیف «قدح» در مایه‌ دشتی  با شعر حافظ و تصنیف «در بگشایید» از دیگر اجراهای این قسمت است.

زرگریان همچنین درباره خواننده گروه نیز توضیح داد: بهادر صحت خواننده‌ جوان و توانایی است که گروه «شهرزاد» افتخار همکاری با او را دارد. رنگ صدای زیبا، دلنشین و در عین حال با قدرت او شنیدنی و به‌یادماندنی است.

کنسرت گروه «شهرزاد» با عنوان «راز» به سرپرستی و آهنگسازی آذر زرگریان و خوانندگی بهادر صحت شنبه ۱۲ اسفند، ساعت ۲۰ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.