به گزارش افکارنیوز،

حسین قناعت کارگردان «قهرمانان کوچک ۲» گفت: اولین کاری که در سال آینده آغاز خواهم کرد، ساخت فیلم «قهرمانان کوچک ۲» است. فیلمنامه این فیلم نوشته شده و آماده ساخت است و بهار ۹۷ این فیلم را کلید می‌زنیم.

کارگردان فیلم «من و نگین دات کام» قصه فیلم «قهرمانان کوچک ۲» ادامه داد: داستان قسمت دوم «قهرمانان کوچک» حتی از قسمت نخست هم جذاب‌تر است. فکر می‌کنم این قصه قابلیت جذب مخاطب کودک، نوجوان و خانواده‌ها را دارد و مثل بخش اول در گیشه موفق شود.

قناعت درباره موضوع فیلم تازه‌اش گفت: مضمون فیلم باز هم درباره حمایت از تولید ملی است، اما فضای فیلم به مراتب اکشن‌تر و ریتم آن تندتر خواهد بود. قصه فیلم «قهرمانان کوچک ۲» ادامه قصه قسمت نخست نیست، اما ارتباط مضمونی با این فیلم دارد و دقیقا در همان حال و هوا و فضا روایت خواهد شد.  

این کارگردان درباره تغییر بازیگران «قهرمانان کوچک ۲» گفت: بازیگران کودک فیلم بازیگرانی هستند که در قسمت نخست حضور داشتند، اما بازیگران بزرگسال دیگری به فیلم اضافه خواهند شد. کاراکترهای بزرگسال این فیلم به اقتضای قصه و فضا، تغییر کرده‌اند.

فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» که موسسه بهمن سبز پخش آن را بر عهده داشت، مدتی پیش اکران عمومی شد و بیش از دو میلیارد تومان فروش کرد.