به گزارش افکارنیوز،

رهبر قنبری کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: شب گذشته ۶ اسفندماه فیلمنامه «زیبای من» از سوی شورای صدور پروانه ساخت رد شد در حالی که قرار بود چند روز دیگر فیلم جدیدم را بسازم اما با این کار به عبارتی گردن من زیر گیوتین قرار گرفت زیرا من حدود سه ماه برای این فیلمنامه زحمت کشیده بودم.

وی افزود: این فیلمنامه به این موضوع می پردازد که گاهی مردم برای به دست آوردن یک مال ممکن است حق کسی را پایمال کنند و این موضوع به طور مدام تکرار می شود از همین رو دوستان شورای صدور پروانه ساخت روی همین موضوع حساسیت داشتند. در حالی که این سخن، سخن قرآن است اما گویا دوستان با سخن قرآن هم مشکل دارند.

این کارگردان با اشاره به فیلم دیگرش با نام «نسترن های وحشی» بیان کرد: پخش بین المللی این فیلم توسط بنیاد سینمایی فارابی انجام می شود که پیش از این نیز در بازار برلین عرضه شد. درباره اکران آن هم باید بگویم که اگر شورای صنفی نمایش به درستی کار کند و به فیلم های کودکان و نوجوان به ویژه فیلم های فرهنگی توجه کند فکر می کنم اوایل سال آینده این فیلم اکران شود.

قنبری در پایان درباره مستند «بلندی های تات نشین» اظهار کرد: در حال حاضر آخرین مراحل فنی این مستند طی می شود و ۷ اسفند ماه تدوین آن به پایان رسیده است.