به گزارش افکارنیوز،

برزو نیک نژاد کارگردان سریال «ساخت ایران ۲» که این روزها در شبکه نمایش خانگی ساخته می شود درباره ویژگی های این مجموعه گفت: این مجموعه تفاوت زیادی با سریال هایم در تلویزیون دارد و با اینکه تجربه اولم در شبکه نمایش خانگی است ولی تلاش می کنم خروجی کار جذاب باشد.

وی ادامه داد: تاکنون سه سینمایی و چند سریال کار کرده ام و این سریال اثری بینابین سینما و سریال است. سرعت و زمان بندی در سریال های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی خیلی فرق دارد ولی اینجا سعی می کنیم لحظات مفرح و خوبی فراهم کنیم.

نیک نژاد با اشاره به نویسندگی این سریال اظهار کرد: امیر عربی فیلمنامه فصل دوم «ساخت ایران» را می نویسد و ما گاهی با هم گفتگوهایی هم داریم. اولین تجربه من با او در سریال «دردسرهای عظیم ۲» بود ولی او بیشتر سینمایی می نویسد.

وی اضافه کرد: ما سعی کردیم جذابیت های بصری را به این سریال اضافه کنیم و تلاش داریم این فصل از سری اول آن جذاب تر باشد. خود من هم سعی کردم از قابلیت های کمدی و طنز نه فقط در کلام بلکه شوخی های تصویری استفاده کنم. در این سریال بازیگران زیادی جلوی دوربین هستند و امیدوارم مردم از آن لذت ببرند.

وی درباره آخرین اتفاقات این سریال نیز بیان کرد: این روزها محمدرضا گلزار، امین حیایی، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی، مهران احمدی و محسن کیایی جلوی دوربین هستند.

نیک نژاد درباره سفر به کشور دیگر برای ضبط سریال عنوان کرد: فعلا تصویربرداری سریال ادامه دارد و احتمالا اواخر اسفندماه چند روز استراحت خواهیم داشت تا اوایل فروردین به چین سفر کنیم.

فصل اول این سریال به کارگردانی محمدحسین لطیفی تولید شد.