به گزارش افکارنیوز،

جشنواره «PickurFlick» هند در حمایت از فیلمسازان مستقل از سراسر جهان برگزار می شود و چشم انداز این جشنواره تبلیغ سینمای مستقل دنیا در کشور هند است. این جشنواره در ۲ بخش اکران عمومی در شهر دهلی نو و نمایش آنلاین روی وبسایت جشنواره به صورت ماهانه برگزار می شود.

فیلم کوتاه «فروزان» داستان زن جوانی است که شوهرش فوت شده است و با ۲ فرزند کوچکش در روستا زندگی می کنند. وی سعی می کند از گله گوسفندانش در مقابل حمله شبانه دزدها محافظت کند.

جشنواره «PickurFlick» از ۱۱ تا ۱۸ مارس ( ۲۰ تا ۲۷ اسفند) در شهر دهلی نو برگزار می شود و نمایش فیلم کوتاه «فروزان» در تاریخ یازدهم مارس ساعت ۶ عصر در سالن  venue-Instituto Cervantes (موسسه فرهنگی اسپانیایی) دهلی نو خواهد بود.

فیلم کوتاه «فروزان» در این جشنواره با فیلم های دیگری از کشورهای آمریکا، برزیل، انگلیس، اسپانیا، کانادا، استرالیا و هند رقابت خواهد کرد.

عوامل این فیلم کوتاه که در روستاهای اطراف خرم آباد فیلمبرداری شده است، عبارتند از نویسنده و کارگردان: میرعباس خسروی نژاد، فیلمبردار: صادق سوری، صدابردار: هادی ساعد محکم، مدیر تولید: فردوس خسروی نژاد، تدوین: میرعباس خسروی نژاد، صداگذار: حسین قورچیان، تصحیح رنگ: رضا تیموری، بازیگران: فروزان رضاییان، فریبا سگوند، عیدی علی نژاد، مریم احمدی، تهیه کننده: انجمن سینمای جوان ایران (دفتر خرم آباد).