به گزارش افکارنیوز،

دی ماه سال گذشته بود که خبر تلخ ابتلای هومن سلیمی به بیماری سرطان منتشر شد و بسیاری از دوستدارانش را اندوهگین کرد . روز گذشته خبر درگذشت هومن سلیمی کارشناس آشپزی محبوب تلویزیون منتشر شد و توسط هنرمندان کشورمان تایید شد.فال حافظ

شهره سلطانی بازیگر کشورمان و امیر کربلایی زاده کمدین و بازیگر ، با انتشار پست هایی در اینستاگرامشان خبر از درگذشت هومن سلیمی دادند.

اندوه دو هنرمند کشورمان برای درگذشت هومن سلیمی

امیر کربلایی زاده با انتشار عکسی خبر از درگذشت هومن سلیمی کارشناس معروف آشپزی تلویزیون داد.

 

هومن سلیمی

 

امیر کربلایی زاده در اینستاگرامش نوشت:هومن سلیمی از بین ما رفت یک سرآشپز حرفه ایی و یک مرد نمونه و دوست داشتنی به دکتر گلبرگ ابوترابیان که تا آخرین لحظه کنار همسرش بود و همه دوست دارانش تسلیت میگم روحش شاد.

اندوه شهره سلطانی برای درگذشت هومن سلیمی کارشناس آشپزی

شهره سلطانی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار عکسی از زنده یاد هومن سلیمی از مدرسین برجسته آشپزی در صفحه اینستاگرامش نوشت:هومن جان قطعا تو یکی از مهربونترین و بهترین مردهای این روزگار بودی و با رفتنت نه تنها زن و خانواده ات رو بلکه دوستانت رو هم تنها گذاشتی. امروز حدود ساعت 7 صبح خبر رفتنت رو متوجه شدم و تا الان گیج بودم. امید داشتم اشتباه باشه ولی نه... گلبرگ جان می دونم و دیدم در تمام مراحل مریضی همیشه کنار هومن بودی. گلبرگ جان می دونم چقدر امید داشتی که هومن خوب بشه.... افسوس... چی می شه گفت؟ چطور می تونم تو رو تسلا بدم؟ امکان نداره... نمی شه فقط مثل همیشه باید گفت تسلیت... تسلیت... هرگز خاطرات مهربانی های هومن از یاد نمیره، هرگز... تسلیت...

گلبرگ ابوترابیان همسر هومن سلیمی کارگردان نمایش، دارای مدرک دکتری فرهنگ شناسی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه فرهنگ و هنر مسکو است. نمایش چی شد که مار خوردم به کارگردانی گلبرگ ابوترابیان با بازی امیر کربلایی زاده روی صحنه رفت. مدیر تولید این نمایش هومن سلیمی بود.

هومن سلیمی مدرس آشپزی در سال 1349 در تهران متولد شد و فعالیت غیر حرفه ای در زمینه آشپزی را از سال 60 در حالی که تنها 11 سال داشت آغاز کرد و برای آشنایی با ذائقه مردم به بیشتر کشورهای دنیا سفر کرد.