به گزارش افکارنیوز،

این هفته هر روز «کافه هنر» میزبان مسئولان نهادهای فرهنگی کشور است که از عملکرد و فعالیت های خود در سال ٩٦ می گویند. شنوندگان این برنامه  هم می توانند از عملکرد هر نهاد و دستگاه فرهنگی که در این سال رضایت داشته اند تشکر و یا در صورت انتقاد می توانند عملکرد آن سازمان را نقد کنند.

این برنامه روز شنبه ١٢ اسفند میزبان محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری و هم چنین حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بود. روز یکشنبه ١٣ اسفند ماه این برنامه میزبان اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران خواهد بود.

در روزهای آتی هم مسئولانی از فرهنگستان هنر، فرهنگستان زبان و ادب فارسی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد سعدی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و سازمان میراث فرهنگی مهمان برنامه  خواهند بود.

این برنامه بخش های دیگری  به نام «سرزده» دارد که به حواشی و مشکلات دنیای هنر می پردازد. همچنین بخش «آیین سخن» که به معادل سازی واژه های بیگانه توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی می پردازد از بخش های دیگر برنامه است.

گفتگوی علی رشیدی با نمایندگان مجلس و گزارش تینا میرکریمی از نمایشگاه های فرهنگی و انجمن های شعر از دیگر بخش های برنامه است.

این برنامه به تهیه کنندگی سیده زهرا صالحی و گویندگی حامد نجم الهدی و آرش احمدی ساعت ١٥:٥٠ از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می شود.