به گزارش افکارنیوز،

کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص اظهارات لیلا حاتمی در حاشیه جشنواره فیلم برلین گفت: من کلاً معتقدم که آداب گفت‌وگو باید در میان ما ایجاد شود. اگر بخواهم ملی گرایانه به اظهارات "لیلا حاتمی" در جشنواره فیلم برلین نگاه کنم دوست نداشتم برخی صحبت‌ها بیرون از خانه عنوان شود.

وی با اشاره به حضور خود در فضای مجازی درباره چگونگی استفاده از این فضا اضافه کرد: من خودم صفحه مجازی داشته و اعتقاد دارم بازیگر هم آدم است و می تواند نظرات شخصی داشته باشد. برخی دوست دارند در صفحات مجازی نظرات خود را منتشر کنند. همه چیز به خود شخص بستگی دارد که چه نگاهی به جامعه و محیط پیرامون خود دارد. همین که بستری برای گفت‌وگو در فضای مجازی اتفاق افتاده بسیار خوب است و در مورد برخی نظرات، شنونده باید عاقل باشد.

بازیگر سریال "همه خانواده من" با اشاره به برخورد هیجان زده با برخی مشکلات تاکید کرد: ما ایرانی‌ها روحیه عاطفی و احساساتی و شورانگیزی داریم و معمولاً با هرچیزی در جهان با هیجان برخورد می کنیم و همه چیز درگیر احساسات می شود. امیدوارم کمی جهانشمول تر و بهتر بتوانیم به اتفاقات و مشکلات نگاه کنیم.

خداشناس با اشاره به اظهار نظر سیاسی برخی هنرمندان در مورد اتفاقات پیرامون خود خاطرنشان کرد: واقعیت امر در مورد اتفاقات سیاسی واقعاً اطلاعات خاصی ندارم و همواره ترجیح می دهم در موارد سیاسی هیچوقت اظهار نظری نکنم که چیزی در مورد آن ندانم.