به گزارش افکارنیوز،

ابراهیم شفیعی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت "محله گل و بلبل" گفت: سری سوم "محله گل و بلبل" قطعا ساخته می شود اما هنوز زمان ضبط و تولید آن مشخص نشده و حتی به گروه تولید نیز اعلام نشده است.

 

محله گل و بلبل

وی در همین راستا افزود: صد در صد تولید محله گل و بلبل به سال 97 موکول خواهد شد چون تا انتهای سال دکور برنامه باید آماده شود .

این بازیگر درباره نمایش خود که روی صحنه دارد اظهار کرد: نمایش "سینگل شات" به کارگردانی بابک توسلی که فضایی جذاب دارد قرار است از 15 فروردین تا 15 اردیبهشت در تماشاخانه پالیز روی صحنه برود. ممکن است تاریخ 15 فروردین تا 15 اردیبهشت با یکی دور روز عقب تر یا جلوتر روی صحنه رود اما تا امروز همین تاریخ برای اجرای نمایش مقرر شده است.  

شفیعی ادامه داد: امید زندگانی، سوسن پرور، تبسم هاشمی و الناز کتابی برخی از بازیگرانی هستند که در کنار آنها در این نمایش بازی می کنم.

وی به موضوع "سینگل شات" اشاره کرد و توضیح داد: موضوع این نمایش درباره زندگی اجتماعی افراد و مشکلاتی است که هرکس ممکن است در زندگی اعم از خانوادگی و اجتماعی داشته باشد و همه این ها در فضای یک کافی شاپ ایرانی در خارج از کشور روایت می شود.

بازیگر "افسانه هزارپایان" درباره تمرین گروه نمایش "سینگل شات" خاطرنشان کرد: عصرها مشغول تمرین این نمایش در تماشاخانه پالیز هستیم که چون فرصتمان کم است به صورت فشرده در حال تمرین هستیم. در چند روز آینده بازبینی انجام می شود و پس از آن تا عید نوروز تمرین می کنیم تا نمایش را به اجرا در فروردین 97 برسانیم.