به گزارش افکارنیوز،

مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» برای پخش در ایام نوروز از شبکه افق تولید شده است؛ این رئالیتی شو در 14 قسمت 52 دقیقه‌ای با تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب طی نوروز 97 روی آنتن خواهد رفت.

در این مسابقه گروهی از بازیگران سینما و تلویزیون از ایران و لبنان حضور دارند و در 6 گروه به رقابت با هم می‌پردازند و یک گروه داوری نیز بر کار آنها نظارت می‌کند.

امیرحسین رستمی، الناز حبیبی، علیرام نورایی و لیندا کیانی بازیگران سینما و تلویزیون و حمیدرضا حامی خواننده جوان کشورمان شرکت کنندگان ایرانی و سالی بسمه، کارلوس عازار سوپراستار و خواننده لبنانی، ساره قصیر، محمد شمص، مهدی فخرالدین، عدی رعد و رباه الشریف از هنرمندان و شرکت کنندگان لبنانی این مسابقه هستند و لادن مستوفی هم یکی از داوران «هفت روز و هفت ساعت» خواهند بود.

پروژه بین‌المللی «هفت روز و هفت ساعت» در حقیقت یک رالی جذاب و دیدنی با حضور هنرمندانی از ایران و لبنان است که تولید آن در لوکیشن‌های داخل و خارج از کشور صورت گرفته است؛ نقطه آغاز این رالی موزه جنگ ملیتا در جنوب لبنان بوده و بعد از گذر از بیروت و سپس شمال ایران، آخرین سکانس آن در نقطه پایان فیلمبرداری شد.

در حال حاضر مراحل تدوین و آماده‌سازی نهایی این مسابقه جذاب و هیجان‌انگیز در حال انجام است تا در نوروز 97 شاهد پخش آن از شبکه افق باشیم.

«هفت روز و هفت ساعت» از یکم تا چهاردهم فروردین هر شب ساعت 21 روی آنتن می رود و تکرار آن هم ساعت 9 صبح روز بعد پخش خواهد شد.