به گزارش افکارنیوز،

مجتبی احمدی تهیه‌کننده برنامه های تلویزیونی، گفت: پخش برنامه «نگی که نگفتی» از ۱۸ فروردین و با درنظر گرفتن فضای بهاری برنامه، آغاز می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: از مردم درخواست می‌کنیم که تصاویر نوروزی خود را برای ما ارسال کنند تا با حال و هوای بهاری دیگر شهرها هم آشنا شویم و از آن تصاویر در گزارش های خود استفاده کنیم.

تهیه‌کننده برنامه‌ «نگی که نگفتی» در خصوص بازخوردهای خوب مخاطبان از برنامه عنوان کرد: خوشبختانه پیش تولید و اتاق فکر خوبی داشتیم، آزمون و خطا را قبل از شروع برنامه انجام داده‌ایم و هر سوژه را بر اساس نیاز مخاطب و رده های سنی مختلف و اهداف جامعه پیش بردیم. همین باعث رضایت مخاطب از برنامه شد. در نظرسنجی که در آخرین برنامه سال 96 از مردم شد، 81 درصد مخاطبان از ما راضی بود. 19 درصد هم ناراضی بودند که ما در پی جلب رضایت آنها هم هستیم.

این تهیه‌کننده درباره اهداف تولید این برنامه اظهار کرد: هدف برنامه «نگی که نگفتی» این است که به هنجارا و ناهنجاری‌ ها و نقد اجتماعی بپردازد و به همین خاطر باید خود برنامه نیز نقدپذیر باشد. در روزهای پایانی «نگی که نگفتی» به خرید نوروزی چهارشنبه سوری، کمک به ایتام پرداختیم و در سال جدید اگر شرایط فراهم شود، کمپینی برای کمک به ایتام کل کشور تشکیل می‌دهیم.