به گزارش افکارنیوز،

به تازگی یکی از خواننده های زیر زمینی در پخش زنده صفحه اینستاگرام خود مطالب کذبی  را درباره حضور خواننده هایی که به برنامه دورهمی می روند برای مخاطبانش به اشتراک گذاشت.

این خواننده گفت:دورهمی را دوست دارم اما علی اوجی که مسئول آوردن مهمان به این برنامه است ، در پشت پرده پول های سنگینی را از خواننده ها می گیرد.از حمید هیراد صد میلیون گرفته بودند و از ماکان بند هم گرفتند.ولی کسانی که پول نمی دهند به راحتی از لیست حذف میکنند.مثل مهدی جهانی و اشوان. من مطمئنم آقای مدیری از این ماجرا ها باخبر نیستند.

در پی این ادعا ها گروه موسیقی "ماکان بند"(گروه متشکل از دو خواننده به نام‌های امیر مقاره و رهام هادیان)در استوری خود متنی را منتشر و  به ادعاهای  این خواننده زیرزمینی واکنش تندی نشان دادند.

"ماکان بند نوشت:"باید درباره برنامه دورهمی یه توضیحی بدیم به شما عزیزان، دعوت از ما برا ی حضور در برنامه پرطرفدار دور همی اول به درخواست هوادارا بود و در مرحله بعد توسط علی اوجی که در کارنامشون چنیدن کار هنری موفق دارند صورت گرفت بدون کوچکترین منتی و یا درخواست ریالی پول، متاسفیم برای یکسری هنرمند نما  که در حالت های غیر طبیعی...یه گوشی دستشون می گیرن و هر‌تهمتی به هرکاری می خوان می زنن برای جذب مخاطب و فالوور."