به گزارش افکارنیوز،

مژده لواسانی درباره اجرا در بخش شبانگاهی رادیو پیام که پنجشنبه هر هفته روی آنتن می رود، بیان کرد: از امروز نهم فروردین هر پنجشنبه به مدت چهار ساعت از ۱۸ تا ۲۲ در رادیو پیام اجرا دارم.

وی ادامه داد: در رادیو پیام استادانی همچون داوود نماینده و محمد صالح علا حضور دارند که به این شبکه اعتبار می بخشند.

لواسانی با اشاره به نبود طولانی مدت خود در رادیو بیان کرد: من طی ۲ تا ۳ سالی که خانم نسرین آبروانی معاون صدا بود به دلیل قانونی که اعمال کرده بود که مجریان تلویزیون نباید در رادیو حضور داشته باشند هیچ اجرای رادیویی نداشتم و فقط می توانستم به عنوان مجری کارشناس در بعضی برنامه ها حضور یابم.

این مجری رادیو و تلویزیون اضافه کرد: اینکه ۲ سال نتوانستم در رادیو اجرا کنم برایم خیلی سخت بود چون من روی رادیو تعصب دارم و این رسانه برایم اهمیت خاصی دارد.

وی عنوان کرد: شروع سال ۹۷ برای من با رادیو است و خوشحالم که در رادیو پیام اجرا می کنم چون این شبکه موسیقی، ترانه و شعر و متن دارد و مخاطب با آن همراه می شود. مخاطبان این شبکه را دوست دارند و این به دلیل اثرگذاری رادیو پیام برای مخاطب در حال تردد با ماشین و وسایل نقلیه است.

لواسانی در پایان گفت: کوتاه و فشرده بودن و گزیده گویی که این شبکه دارد مخاطب را با خود همراه می کند و همین باعث می شود که استادان و دوبلورها و گویندگان غیر از برنامه هایی که دارند همچنان این شبکه را هم حفظ کنند.