به گزارش افکارنیوز،

حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین مراحل درمان خود گفت: از اواخر اسفند ماه 96 تا به حال درمان را متوقف کرده ام زیرا همه جا تعطیل بود و من هم نمی توانستم با توجه به اینکه اکثر پزشکان در تعطیلات به سر می بردند درمان را پیگیری کنم.

وی درباره وضعیت کنونی جسمانی خود تاکید کرد: هنوز هم درگیر بیماری هستم و به همین علت تمامی مدت تعطیلات نوروز را به اجبار در خانه سپری کرده و استراحت را ترجیح دادم. هنوز بخشی از درمان باقی مانده و به همین علت کمی ناخوش احوال هستم.

بازیگر سریال "دردسرهای عظیم" درباره ادامه روند درمان خود در سال جدید اضافه کرد: هنوز تعدادی از آمپول ها باقی مانده و حداقل تا دو ماه دیگر نیاز به مداوا دارم تا بلکه بهتر از سابق شوم. امیدوارم بتوانم بعد از گذراندن این دوران سخت باز هم به عرصه بازی برگردم.

محب اهری درباره کم کاری خود در عرصه سینما خاطرنشان کرد: این سالها پیشنهاداتی بوده اما متاسفانه به خاطر بیماری نشد که آنها را بپذیرم. دل خودم هم برای بازی در سینما تنگ شده اما تا شرایط ثابت و خوبی پیدا نکنم وضعیت به همین منوال بوده و نمی توانم چندان به پیشنهاداتی که چه از سینما و چه تلویزیون تئاتر می شود فکر کنم.