به گزارش افکارنیوز،

مسعود سلامی، فیلمبردار شناخته شده سینما در ارتباط با فیلم سینمایی «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی که فیلمبرداری آن را بر عهده دارد، گفت: در حال حاضر مشغول فیلمبرداری این پروژه سینمایی هستم و فکر می‌کنم تا دو هفته دیگر فیلمبرداری آن ادامه داشته باشد.

فیلمبردار فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» گفت: جدیدترین ساخته فریدون جیرانی نیز به صورت خاصی فیلمبرداری شده است، اما بر خلاف ساخته قبلی این کارگردان «خفه‌گی» سیاه و سفید نیست. «آشفته‌گی» فیلم عجیب و غریبی خواهد شد و احتمالا از «خفه‌گی» بهتر است. این فیلم سومین تجربه همکاری من با فریدون جیرانی بعد از «خواب‌زده‌ها» و «خفه‌گی» است. 

سلامی در ادامه در ارتباط با نوع فیلمبرداری این اثر سینمایی اذعان کرد: فیلم سینمایی «آشفته‌گی» هم مانند اثر قبلی جیرانی رنگ خاص خودش را دارد، اما نه به این معنا که سیاه و سفید باشد، ولی به لحاظ بصری برای مخاطب جذاب و متفاوت خواهد بود. البته نمی‌توانم به طور دقیق و مشخص در مورد آنچه که به لحاظ رنگ و نورپردازی در این فیلم شاهد خواهیم بود، صحبت کنم. باید مراحل اِتانولاژ (اصلاح رنگ و نور) انجام شود و بعد از خروجی نهایی و دیده شدن آن در موردش صحبت شود. 

        بهرام رادان در صحنه‌ای از فیلم سینمایی «آشفته‌گی»

فیلمبردار فیلم سینمایی «گشت ۲» درباره پروژه بعدی‌اش اظهار کرد: می‌توانم بگویم خروجی نهایی چیزی خواهد بود که کمتر در سینمای ایران کمتر اتفاق افتاده است و یا شاید هم نمونه‌اش را نداشته باشیم. تمام ایام نوروز را سر کار بودم و بعد از اتمام این فیلم فکر نمی‌کنم درگیر کار دیگری شوم و باید مدتی را استراحت کنم. 

«آشفته‌گی» رئالیستی و اجتماعی نیست؛ فیلمی است درباره عشق و جنایت…. در این فیلم بهرام رادن، مهناز افشار، علی میلانی و مهران احمدی به ایفای نقش می‌پردازند.