به گزارش افکارنیوز،

ایرج محمدی تهیه کننده "پاهای بی قرار" درباره آخرین مراحل تولید این سریال گفت: با اتمام فیلمبرداری در لوکیشن خانه مالک، خانه افسانه، شرکت و فضاهای خارجی آن واقع در خیابان ولی عصر، 65 درصد از فیلمبرداری فصل اول پاهای بی قرار به پایان رسیده و مراحل فنی نیز همزمان در حال انجام است که 65 درصد از آن نیز سپری شد.

وی در همین راستا افزود: تمام بازیگران "پاهای بی قرار" تا کنون جلوی دوربین رفته اند که جدیدترین هنرمندی که به مجموعه اضافه شده و جلوی دوربین بازی می کند افسانه چهره آزاد است. 

تهیه کننده "پاهای بی قرار" درباره مکان جغرافیایی لوکیشن فعلی سریال بیان کرد: این روزها در انتهای بزرگراه امام علی(ع) در یک کارخانه سیمان فیلمبرداری در حال انجام است، بعد از اتمام ضبط در این لوکیشن برای ادامه فیلمبرداری به بهشت زهرا می رویم و فکر می کنم تولید در پایان خردادماه به پایان می رسد. 

محمدی به لوکیشن های خارج از تهران اشاره و اظهار کرد: لوکیشن های خارج از تهران یعنی شهرستان در برنامه تولید ما قرار دارد اما مکان آن هنوز مشخص نشده است.

این تهیه کننده تلویزیون درباره آخرین وضعیت "آرماندو" برای پخش در نوروز 97 خاطرنشان کرد: هنوز آنتنی برای پخش این سریال مشخص نشده و صدا وسیما نیز در ابن باره با ما تماسی نگرفته و اطلاعی نداده است. 

گفتنی است؛ سریال "پاهای بی‌قرار" به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی تولید می‌شود و از شبکه پنج سیما به روی آنتن خواهد رفت.

این مجموعه خانوادگی و اجتماعی در دو فصل گذشته و حال، ماجراهای دو خانواده را در پیش از انقلاب تا عصر حاضر به تصویر کشیده و در آن به مفاسد اقتصادی نیز پرداخته  می شود.

فیلمبرداری فصل سوم و دوم سریال پاهای بی قرار در ماه های اخیربه پایان رسید و گروه تولید پس از طی مدتی استراحت فیلمبرداری فصل اول را کلید زدند که همچنان ادامه دارد.

مسعود رایگان، پانته بهرام، حمید گودرزی، آرش مجیدی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی، مهدی صباحی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی، پویا امینی و سامان صفاری در این سریال ایفای نقش می‌کنند.