به گزارش افکارنیوز،

پیکر زنده یاد بهرام زند صبح امروز ۱۹ فروردین از مقابل مسجد بلال صدا و سیما تشییع شد.

منوچهر اسماعیلی، ناصر ممدوح، نصرالله مدقالچی، حسین عرفانی، علی همت، اردشیر منظم، پرویز ربیعی، افشین زی نوری و جمعی دیگر از دوبلورها در تشییع پیکر بهرام زند حضور دارند.

پیکر زنده یاد بهرام زند ساعت ۱۰:۳۰ صبح در میان دوست داران، اهالی هنر و بسیاری از پیشکسوتان عرصه دوبله تشییع و پس از آن در جایگاه قرار گرفت و پس از آن مراسم با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شده است.

مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی طی پیامی درگذشت این هنرمند پیشکسوت را تسلیت گفت و افزود: بهرام زند خودش بود. او نقش خودش را در دل‌های ما جاودانه کرد. او بی‌صدا بود و همه‌صدا و هیچ دستی بر سفره دیگری نداشت و با خوش‌نامی رفت هرچند درد زیادی داشت و با درد رفت.

حمیدرضا آشتیانی پور عضو هیئت مدیره انجمن گویندگان پشت تریبون آمد و گفت: بهار فصل بدی برای خزان دوستان است. در توصیف بهرام زند نمی شود کلمه مرحوم را به کار برد او زنده است و ما مرده ایم. می گویند که وقتی کسی فوت کرد خوب او را باید گفت، بهرام زند هیچ بدی نداشت که بخواهد کسی بگوید. بد او از خوب من بهتر بود.

محمود قنبری دوبلور و فعال عرصه سینما نیز در این مراسم اظهار کرد :بهرام جز نسل دوم دوبله ایران محسوب می‌شود اما از همه در این عرصه پیشرو تر بود. بهرام مردی متین و آرام بود. روحش شاد و یادش گرامی.

ناصر ممدوح نیز بیان کرد: باورم نمیشه که بهرام عزیز از دست رفته است. ما امید داشتیم که او بهبود میابد. روح و روانش شاد.

ابوالحسن تهامی‌نژاد، گوینده با سابقه عرصه دوبله بیان کرد: تسلیت می گویم به جامعه هنر ایران و از خداوند بزرگ علو درجات را برای بهرام زند خواهانم.

اصغر همت در ادامه این مراسم گفت: حدود سه ماه با آقای زند در سریال امام علی همکاری داشتم. من در تمام طول برخوردم با بهرام زند هیچ بدی از او ندیدم. او آرام،صبور و مهربان بود.تنها صداست که می ماند و صدای بهرام زند اینگونه بود.

در پایان این مراسم پیکر مرحوم بهرام زند به سمت امام‌زاده عبدالله صبا شهر تشییع شد تا در خانه ابدی خود آرام گیرد.