به گزارش افکارنیوز،

حسین شهابی، کارگردان و نویسنده سینما که در بهمن ماه اکران فیلم «آزاد به قید شرط» در سینماها را تجربه کرد، درباره اکران فیلم «دوران سرطانی» اظهار داشت: این فیلم در گروه هنر و تجربه اکران می‌شود اما شرایط اکران آن متفاوت است، زیرا فیلم همانطور که از اسمش مشخص است، درباره بیماران سرطانی بوده و برای اکران آن برنامه ریزی خاصی در حال انجام است.

وی درباره برنامه‌ریزی درباره اکران فیلم گفت: فیلم درباره بیماران سرطانی است و تصمیم داریم همانطور که در تحقیقات فیلم، دانشگاه علوم پزشکی و علوم تحقیقات به ما کمک کردند، در اکران فیلم در مراکز خاص درمانی هم کمک کنند و رایزنی برای اکران گسترده‌تر فیلم در حال انجام است. 

کارگردان فیلم «حراج» درباره برنامه جدید ساخت فیلم گفت: از سال گذشته درگیر آماده‌سازی شرایط برای ساخت فیلم «مهاجر» هستم‌، این فیلم در کشور آذربایجان ساخته می‌شود و به مسئله مهاجرت توجه خاصی دارد. این فیلم با مشارکت کشور آذربایجان ساخته می‌شود و بودجه فیلم از سوی این کشور تامین خواهد شد. فیلمنامه مصوب شده اما برای بودجه ساخت پیشنهاد دادیم که در حال بررسی توسط دولت آذربایجان است. 

شهابی درباره شخصیت‌های این فیلم و بازیگران آن گفت: این فیلم هم مانند دیگر فیلم‌هایم پربازیگر است و بازیگران اصلی فیلم از بازیگران ایرانی هستند. 

وی درباره اکران فیلم در ایران و دریافت پروانه ساخت گفت: یک بار اقدام به دریافت پروانه ساخت کردم اما وزارت ارشاد ارائه پروانه ساخت را به تصویب فیلمنامه در آذربایجان موکول کرد. با تصویب فیلمنامه و انجام شرایط ساخت فیلم به زودی برای دریافت پروانه ساخت در ایران اقدام می کنم.