به گزارش افکارنیوز،

مربی تکواندوی بازیگران فیلم سونامی در خصوص این پروژه سینمایی توضیحاتی را رائه داد.

کوروش رجلی  در خصوص اینکه چرا او به عنوان مربی تکواندوی بازیگران فیلم سونامی معرفی شد، اظهار داشت: از مدت‌ها قبل قرار بود یک فیلم سینمایی به نام سونامی با محوریت ورزش تکواندو ساخته شود و من با توجه به سابقه قهرمانی و مربیگری که داشتم از سوی رئیس فدراسیون به رسول صدرعاملی (کارگردان فیلم سونامی) معرفی شدم.

وی افزود: تمرینات تکواندوی بهرام رادان، مهرداد صدیقیان و محمدرضا غفاری بازیگران این فیلم با من از اواسط اسفند سال گذشته آغاز شد و بچه‌ها تا حد زیادی با فنون تکواندو آشنا شدند.

پیشکسوت تکواندو ضمن اشاره به اینکه تمرین تکواندو با بازیگران کار دشواری است، افزود: طبیعتا فراگیری تکواندو برای کسانی که تمرینات تخصصی ندارند کار دشواری است، اما این بازیگران استعداد خیلی خوبی دارند و با وجود تمام سختی‌ها از تمرین فراری نبودند. امیدوارم اثرات این تمرینات را در فیلم ببینیم.

رجلی در پاسخ به این سوال که آیا این فیلم ربطی به «فرزان عاشورزاده» که لقب سونامی به او داده شده دارد، گفت: از آنجایی که نام این فیلم سونامی است و در خصوص تکواندو ساخته شده شاید خیلی‌ها فکر کنند داستان فیلم در خصوص فرزان است، اما چنین موضوعی صحت ندارد.

 

حجم ویدیو: 1.23M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54